23 Şubat 2018

Yunusemreli Muhtarlardan Başkan Çerçi’ye Teşekkür

Yunusemreli Muhtarlardan Başkan Çerçi’ye Teşekkür

Sakallı, Karahüseyinli, Pınarköy, Uzunlar ve Koruköy Mahalle Muhtarları Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi makamında ziyaret ederek, kırsal mahallelere yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

 

Yunusemre Belediyesi’nin ilçede yaptığı hizmetler vatandaşların takdirini kazanıyor. 65 mahallesi kırsal mahallelerden oluşan ilçede Sakallı Mahallesi Muhtarı Adil Keskin, Karahüseyinli Mahallesi Muhtarı Bayram İşlek, Pınarköy Mahallesi Muhtarı Ramazan Acar, Uzunlar Mahallesi Muhtarı Sezai Aybet, Koruköy Mahallesi Muhtarı Arif Varol, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Yunusemre Belediye Başkan Yardımcıları Ramis Şiyak ve Mustafa Irmak, Fen İşleri Müdürü Fuat Balcı, Fen İşleri Amiri Okan Özgürler, Başkan Çerçi’ye eşlik etti. Yunusemre Belediyesi’nin Yuntdağı’nda hayata geçirdiği projelerle bölgenin kalkındığını kaydeden mahalle muhtarları, desteklerinden dolayı Başkan Çerçi’ye teşekkür ederken; çalışmaların önümüzdeki yıllarda da devam etmesini istedi.

 

YUNTDAĞI YUNUSEMRE İLE KALKINACAK

 

Muhtarları ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını kaydeden Belediye Başkanı Çerçi, kırsal kalkınma hamlelerini önemsediklerinin altını çizerek, “Bildiğiniz gibi 89 mahallemizden 65’i kırsal mahallelerden oluşuyor. Yundağı bölgemiz önemsediğimiz bir alan. Bölgede güzel projelere imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni projelerimiz de yolda. Üreticilerimize her yıl olduğu gibi aşılama ve fidan desteği vereceğiz” diye konuştu.

 

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ