16 Ekim 2017

YUNUSEMRE MAHALLELERİNE ULAŞIM KOLAYLIĞI

YUNUSEMRE MAHALLELERİNE ULAŞIM KOLAYLIĞI

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesine bağlı Yağcılar, Şamar, Beydere ve Sarınasuhlar mahallelerini birbirine bağlayan 9 kilometrelik yolda asfalt çalışması gerçekleştirdi. Çalışmayla yollar yenilenirken, mahalleler arası ulaşım da konfora kavuştu.

 

Manisa genelindeki yol çalışmalarına her gün bir yenisini ekleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşın ulaşım sorununu da çözüyor. Bu kapsamda Yunusemre ilçesi Yağcılar, Şamar, Beydere ve Sarınasuhlar mahallelerini birbirine bağlayan 9 kilometrelik yolda asfalt çalışması gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay da yetkililer ile birlikte yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Şamar Mahalle Muhtarı Mehmet Kara, mahalle halkının uzun zamandır beklediği bir çalışma olduğunu belirterek, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti. Muhtar Mehmet Kara, “Yollarımız kötü durumdaydı. Bu yolu kullanmak zorunda kalan vatandaşlarımızın en büyük isteği yolda yapım çalışmalarının başlamasıydı. Manisa Büyükşehir Belediyesi geldi ve kötü durumda olan 9 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışması yaptı. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Çalışmalar Sürecek

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde il genelinde yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını belirten Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay, Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak hava koşullarının elverişli olduğu sürece çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. İncelemenin ardından Kuruçay, Mahalle Muhtarı Mehmet Kara’nın taleplerini de dinledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ