02 Temmuz 2018

Vatandaşların Talebi Yerinde Dinleniyor

Vatandaşların Talebi Yerinde Dinleniyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı, Kula ilçesinin Şehitlioğlu, Sarnıç, Pabuçlu, Söğütdere ve Kalınharman mahallelerine ziyaret gerçekleştirdi. Mahalle muhtarları ile bir araya gelerek istek ve talepleri dinleyen ekipler Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen çalışmaların son durumu hakkında vatandaşı da bilgilendiriyor.

Manisa’nın 17 ilçesinde bulunan mahalleleri sık sık ziyaret ederek mahalle muhtarları ve vatandaşlarla temaslarda bulunan Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı, Kula ilçesine bağlı Şehitlioğlu, Sarnıç, Pabuçlu Söğütdere ve Kalınharman mahallelerini ziyaret etti. Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı ekipleri mahalle ziyaretlerinde Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nce ilçede gerçekleştirilen çalışmaları vatandaşlara anlattı. Muhtarlar ve mahalle halkı da yapılan hizmetlerden dolayı teşekkürlerini sunarken, yapılacak olan hizmetleri de sabırsızlıkla beklediklerini dile getirdiler.
Vatandaşla iletişim halindeyiz
Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, “Ekiplerimiz ilçeleri karış karış geziyor ve vatandaşla iletişim halinde oluyor. Yapılan hizmetler hakkında vatandaşı bilgilendiren ekiplerimiz, eksik kalan noktalar varsa not alıyor ve ilgili birimlere aktarıyor. Vatandaşlarımız da onlarla sürekli diyalog halinde olmamızı takdirle karşılıyorlar ve isteklerini belirtiyorlar” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ