14 Şubat 2018

Vali Güvençer Salihli Doğa Koleji Yöneticilerini Kabul Etti

Vali Güvençer Salihli Doğa Koleji Yöneticilerini Kabul Etti

Salihli Doğa Koleji Kurucu Temsilcisi Bekir Aydoğdu, Lise Müdürü Yasin Demirkaya, Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Müdürü Özgü Gülşah Aydoğdu Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e kendilerini kabulü nedeniyle teşekkür eden Salihli Doğa Koleji Kurucu Temsilcisi Bekir Aydoğdu, Salihli ilçesinde açılışa hazırlandıklarını, 2018-2019 eğitim-öğretim döneminde Salihli’de akademik başarıların yanı sıra, sanat ve spor faaliyetleri ile de adından söz ettirecek bir okul olma hedeflerini dile getirdi.

 

Salihli Doğa Koleji Lise Müdürü Demirkaya da Doğa’nın yeni nesil eğitim anlayışı ile hareket ettiğini, bilim ve teknoloji alanına verdikleri önemle dünyaya entegre öğrenciler yetiştireceklerini belirtti. Demirkaya, amaçlarının eğitimde Manisa ilinden bahsedilirken Salihli’yi daha ön sıralara taşımak olduğunu ifade etti.

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer de nazik ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür ederek, Salihli’nin yeni bir okula kavuşacak olmasından duyduğu memnuniyeti belirtip çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ