16 Mart 2018

Vali Güvençer Karikatürcüler Derneği İl Temsilcisini Ağırladı

Vali Güvençer Karikatürcüler Derneği İl Temsilcisini Ağırladı

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Karikatürcüler Derneği Manisa İl Temsilcisi İbrahim Atabey’i makamında ağırladı.

Karikatürcüler Derneği Manisa İl Temsilcisi İbrahim Atabey yeni hedefleri ve Manisa’da yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aktarmak amacıyla Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i ziyaret etti. Ziyarette Atabey, 33. Uluslararası Nasreddin Hoca Karikatür Yarışmasına katılan eserlerden oluşan albümü, kendisine ait eserlerin yer aldığı Manisa temalı kitapları ve imzasını taşıyan Vali Güvençer’in kara kalem portresini hediye etti.

Vali Güvençer’in kabulü nedeniyle teşekkür eden Karikatürcüler Derneği Manisa İl Temsilcisi İbrahim Atabey, ziyarette karikatürün Manisa’daki yeri ve önemine değindi. Atabey, “Manisa ile ilgili başlayan bir kısım çalışmalarımız devam ediyor. Yeni projelerimizi de birer birer hayata geçiriyoruz. Manisa’da sosyal sorumluluk projesi kapsamında, çocuklara su tasarrufu alışkanlığını kazandırmak amacıyla bir eser hazırladık.  Ayrıca, Manisa’nın 17 ilçesini çocuklara tanıtmayı hedefleyen bir çalışmamız var. Bunun yanı sıra 10 bini aşkın çocuk ve yetişkin ile atölye çalışmaları yaptık. Manisa ve Manisalılar için güzel şeyler yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Eserleri inceleyen Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer de çalışmaları çok güzel bulduğunu ifade ederek,  Karikatürcüler Derneği Manisa İl Temsilcisi İbrahim Atabey’e çalışmalarında başarılar diledi. Sanatı ve sanatçıyı desteklediklerini belirten Vali Güvençer, Manisa’nın ve ülkenin geleceği olan genç nesillerin yararına yapılan güzel çalışmaların yanında olduklarını ifade ederek kara kalem portre çalışması için ayrıca teşekkür etti.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ