03 Nisan 2018

Vali Güvençer Gördes’te Şehidimizin Oğlunun Sünnetine Katıldı

Vali Güvençer Gördes’te Şehidimizin Oğlunun Sünnetine Katıldı

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ve Eşi Fatma Dilek Güvençer 1 Nisan 2018 Pazar günü Gördes’te şehit Abdilkadir Çelik’in oğlu Efe Çelik’in sünnet merasimine katıldı.

Sünnet törenine ayrıca Gördes Kaymakamı Fatih Ayaz, Gördes eski kaymakamı Sultanhisar Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin ve Eşi Mine Bilgin, Belediye Başkanı Muhammet Akyol ve Eşi Fatma Akyol da katılarak, ailenin mutluluğunu paylaştı.

Daha sonra Vali Güvençer ve  Kaymakam Fatih Ayaz, Afrin Zeytindalı Harekatında yaralanan Uzm.Çvş. Süleyman Dindar’ı Güneşli Mahallesindeki evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Vali Güvençer, şehitlerimiz ve gazilerimizin ülkemizin geleceği için canlarını esirgemediklerini belirterek, her zaman şehit aileleri ve gazilerin yanında olduklarını, milletimizin de aynı duygular içinde olduğunu söyledi.

    Gazi Uzm. Çvş. Süleyman Dindar, Vali Mustafa Hakan Güvençer’in ziyaretinin kendisini çok mutlu ettiğini belirtirken, Afrin Zeytindalı Harekatında arkadaşlarıyla birlikte yaşadıklarını anlattı.

 

 

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ