08 Mart 2018

Vali Güvençer Fen Lisesinde ve Sosyal Bilimler Lisesinde İncelemelerde Bulundu

Vali Güvençer Fen Lisesinde ve Sosyal Bilimler Lisesinde İncelemelerde Bulundu

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer Yunusemre ilçesindeki Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Bülent Koşmaz Fen Lisesi ve Manisa Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Güvençer’in incelemeleri sırasında Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Necmettin Okumuş, Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Metin Çengel, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Bülent Koşmaz Fen Lisesi ve Manisa Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Cihat Gülseven ile okul yöneticileri bulundu.

Aynı binada eğitim hizmeti veren okulların öğretmen ve öğrencileriyle bir araya gelerek okulun eğitim öğretim ve fiziki durumu hakkında bilgi alan Vali Güvençer, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet edip başarılar diledi. Okul kantininde incelemede bulunan Vali Güvençer okul bahçesini de gezip ihtiyaçları tespit etti.

Her iki okulda da başarılı öğrencilerin eğitim gördüğünü belirten Vali Güvençer, okulun ihtiyaçlarının en kısa zamanda giderilerek öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim görmelerinin sağlanmaya çalışılacağını söyledi.

 

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ