20 Haziran 2018

Uğur Aydemir, Şehzadeler İlçesinde Destek İstedi

Uğur Aydemir, Şehzadeler İlçesinde Destek İstedi

24 Haziran’da yapılacak olan erken genel seçimlerine kısa bir süre kala çalışmalarını yoğunlaştıran TBMM KİT Komisyon Başkanı, AK Parti Manisa Milletvekili ve AK Parti Manisa 2.sıra Milletvekili Adayı Uğur Aydemir, Manisa merkez Şehzadeler ilçesinde çeşitli kamu kurum ve kuruluşları, esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek destek istedi.

Milletvekili Uğur Aydemir, ziyarette yaptığı konuşmada, esnafın geçmiş Ramazan Bayramı’nı kutladı. Kendilerine olan destekten memnun olduklarını ifade eden Aydemir, “Gördüğümüz kadarıyla esnaflarımız partiye sonuna kadar destek veriyorlar. Cumhurbaşkanımıza desteklerinin tam olduğunu ifade ediyorlar” diye konuştu.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, ilçe başkanı Ahmet Tonguç ve teşkilatla birlikte Şehzadeler Seçim bürosu komşu esnaflarıyla kahvaltı yapan Milletvekili Uğur Aydemir, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek istedi.

Şehzadeler ilçe başkanı Ahmet Tonguç ve teşkilatıyla birlikte esnafları ve vatandaşları ziyaret eden Milletvekili Uğur Aydemir, ardından Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i ilçe başkanı Ahmet Tonguç ile birlikte makamında ziyaret ederek ilçede yürütülen çalışmaları değerlendi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve ilçe başkanı Ahmet Tonguç ile birlikte Manisa Devlet Hastanesi Başhekimi Zafer Ulusan ve hastane personelimizi ziyaret eden Milletvekili Aydemir, hastanenin genel durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Manisa Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları burada ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilete Aydemir, “Hastalarımız AK Parti ile sağlıkta yaşanan devrimden çok memnun olduklarını ifade ettiler. Sağlıklı Türkiye için AK Parti ile yola devam dediler” ifadelerine yer verdi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve ilçe başkanı Ahmet Tonguç ile birlikte Manisa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü çalışanlarını ziyaret eden Aydemir, İl Müdür vekili İsmail Kaya ve kurum yöneticileri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve ilçe başkanı Ahmet Tonguç ile birlikte Manisa Yeni Otogarında esnafları, şoförleri ve vatandaşları ziyaret eden Aydemir, Şehzadele ilçesi ziyareti sonunda Manisa Yeni Otogarı ve Halk Otobüsleri Durak yeri ziyaretinde “Türkiye’yi bir uçtan bir uca bölünmüş yollara kavuşturduk, yolları böldük gönülleri birleştirdik dedik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Partimize Güçlü desteklerini istedik” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ