29 Nisan 2018

Üçpınar Pazar Yeri’nde Vatandaş’da Pazarcı’da Memnun

Üçpınar Pazar Yeri’nde Vatandaş’da Pazarcı’da Memnun

Yunusemre Belediyesi’nin Üçpınar Mahallesi’nde hayata geçirdiği Üçpınar Pazar Yeri ve Sosyal Tesisleri’nde vatandaşlar hem alışveriş yapıyor hem de kendi yetiştirdikleri ürünleri satma fırsatı buluyor.  

Yunusemre Belediyesi, Üçpınar’da vatandaşların organik ürünlerini de satabilecekleri  pazar yerini bölge halkının hizmetine kazandırdı. Hem pazarcılar hem de vatandaşlar hizmetten memnun kalırken; vatandaşlar yapımı tamamlanan projeyle hem sosyal bir alana hem de sosyal bir alana kavuştuklarını belirtti. Kendi yetiştirdikleri ürünleri de pazarda satma imkanı bulduklarını anlatan vatandaşlar Yunusemre Belediyesi’ne teşekkür etti. Vatandaşlar memnuniyetlerini şu sözlerle dile getirdi.

Halil İbrahim Karataş: “Pazar yeri güzel oldu. Artık bu Pazar yeri sayesinde rüzgarlı havalarda ve yağmurlu havalarda olumsuz etkilenmiyoruz. Bu güzel hizmeti bizlere kazandıran Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür ederiz.”

Sadullah Yaman: “Pazar yerimiz çok güzel oldu. Yazın sıcaktan kışın yağmurdan korunabileceğiz. Başkanımıza çok teşekkür ederiz. “

İsmail Sarıdal: “Pazar yerimiz bizler için oldukça faydalı oldu. Çok memnunuz. Bu hizmeti mahallemize kazandıran herkesten Allah razı olsun”

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ