30 Nisan 2017

Türkiye’nin En Büyük Destekçisi Kuşkusuz Çalışanlardır

Türkiye’nin En Büyük Destekçisi Kuşkusuz Çalışanlardır

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, “Türkiye’nin kalkınma yolundaki en büyük gücü, fedakarca çalışan emekçilerimizin varlığı ve onların döktüğü kutsal alın teridir” dedi. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Baybatur, çalışanları kutladı.

Çağdaş uygarlıklar düzeyine ulaşma yolunda hızla ilerleyen Türkiye’nin en büyük destekçisinin kuşkusuz çalışanlar olduğunu belirten AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, hükümet olarak, tek sermayeleri emek ve alın teri olan çalışanların refah düzeyini sürekli yükseltmenin, onları hak ettikleri yaşam standardına ulaştırmanın gayreti içerisinde olduklarını ifade etti. Türkiye’nin edindiği ekonomik başarılarda herkesten daha fazla, maden ocaklarında, fabrika duvarları arasında, makine dişlilerinin karşısında ter döken işçi ve emekçilerin payı olduğunu vurgulayan Baybatur, mesajında şunları kaydetti:
“İşçi ve emekçilerimizin çalışma azmi, üretme kapasitesi ve özverili çalışmaları sayesinde ülkemiz ekonomik krizlere meydan okudu. Fedakar çalışanlarımızın döktüğü kutsal alın teri ve bileğinin hakkı ile ekonomimizi büyütmeyi başardık. Ülkemizin üreten ve paylaşan yüzü, gurur kaynağımız işçilerimizin, emekçilerimizin daima yanındayız. Onların sorunlarını kendi meselemiz olarak görüyoruz. Tüm dünyada birlik, beraberlik, dayanışma, emeğe verilen değer ve gösterilen saygının ifadesi olan bu anlamlı günün emekçilerimizin hak ve taleplerinin ele alındığı, gündeme taşındığı bir gün olması temennisiyle, tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.”

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ