31 Mart 2018

Taşerondan Kadroya Geçiş İle İlgili Seminer

Taşerondan Kadroya Geçiş İle İlgili Seminer

Yunusemre Belediyesi, 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) kapsamında taşerondan kadroya geçiş süreci ile ilgili bilgilendirme seminerine ev sahipliği yaptı. Devlet Personel Daire Başkanlığı Başkan Yardımcısı Adem Dinç’in konuşmacı olarak katıldığı seminerde, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve 17 ilçe belediyesinden idareciler bilgilendirildi.

 

696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile taşerondan kadroya geçen personellerin durumu ile ilgili seminer gerçekleştirildi. Yunusemre Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen ve Devlet Personel Daire Başkanlığı Başkan Yardımcısı Adem Dinç’in konuşmacı olarak yer aldığı seminere Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Başkan Yardımcıları Mustafa Irmak ve İdris Avşar, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve 17 ilçe belediyesinden idareciler katıldı. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, taşerondan kadroya geçiş ile ilgili merak edilen konuların olduğunu vurgulayarak “Taşerondan kadroya geçiş ile ilgili merak edilen konuları Devlet Personel Daire Başkanlığı Başkan Yardımcısı Adem Dinç cevaplayacak. Kendisine çok teşekkür ederim” dedi.   

 

Devlet Personel Daire Başkanlığı Başkan Yardımcısı Adem Dinç ise seminerde hükümetin, çalışanların mağdur olmaması için elinden gelen her şeyi yaptığını belirterek taşerondan kadroya geçiş ile ilgili hükümlülerin, emeklilerin ve diğer kişilerin durumu ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

 

 

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ