18 Ekim 2017

SONBAHARDA YAZ GÜZELLİĞİ

SONBAHARDA YAZ GÜZELLİĞİ

İl genelinde yaptığı peyzaj ve çevre düzenlemeleriyle kentin güzelliğine güzellik katan Manisa Büyükşehir Belediyesi, şehrin işlek noktalarına 30 bin adet kasımpatı dikti. Rengârenk görünümleriyle muhteşem bir görüntü oluşturan kasımpatılar, Manisalılara sonbahar mevsiminde yazın güzelliğini yaşatıyor.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı, kentin bir çok noktasını rengârenk kasımpatı çiçekleri ile süsledi. Atatürk Kent Parkı, İngolstadt Bulvarı gibi birçok alana 30 bin adet kasımpatı diken Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı, Manisalılara renk cümbüşü yaşatıyor.  Rengârenk görünümleriyle muhteşem bir görüntü oluşturan kasımpatılar, Manisalılardan da tam not aldı.

“Yeşil dokuya renk katıyoruz”

Şehrin belli noktalarına dikilen kasımpatıların yeşil dokuya renk kattığını dile getiren Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Başkanı Bahadır Belek,” Bu kapsamda da mevsimine uygun çiçekleri belirleyerek kentin bulvarlarına, caddelerine ve parklarına ekiyoruz. Bu yıl 30 bin kasımpatıyı Atatürk Kent Parkı, İngolstadt Bulvarı gibi bir çok noktaya diktik. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ