07 Haziran 2018

Selendi’li Şampiyonlardan Öztürk’e Ziyaret

Selendi’li Şampiyonlardan Öztürk’e Ziyaret

Beden Eğitimi Öğretmenleri Zeliha ve Okan DEMİR çifti Manisa’nın 6500 merkez nüfuslu Selendi ilçesinin 250 öğrencili Üç Eylül Ortaokulu Küçük Kızlar ve Yıldız Kızlar Badminton Takımları Okullar arası Türkiye Badminton Şampiyonalarında büyük bir başarıya imza atarak ilimize çifte şampiyonluk kupası getirdiler. ​

Elâzığ’da 17-20 Mayıs tarihleri arasında yapılan Ravza Bodur, Tuğçe Damar, Kadriye Mercik ve Fadime İpek Metin’ den oluşan Küçük Kızlar Badminton Takımı namağlup Türkiye Şampiyonu olarak ilçeye döndükten sonra kendi ilinde 23-26 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen şampiyonada Fadime Metin, Behiye Bodur, Rümeysa Eser ve Gülsena Demir’ den oluşan Yıldız Kızlar Badminton Takımı ile ve ilçeye bir Türkiye Şampiyonluğu daha kazandırdılar. ​

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Elazığ’da düzenlenen Küçükler Badminton Türkiye Şampiyonası’nda rakiplerini tek tek yenerek şampiyon olan Selendi Üç Eylül Ortaokulu Badminton takımı, antrenörleri Zeliha ve Okan Demir çifti İl Müdürümüz Yunus Öztürk’e teşekkür ziyaretinde bulundu.
İl Müdürümüzün Makamında gerçekleşen ziyarete Şampiyon olan Sporcular ve antrenörleri, işletmeler şube Müdürü Erhan Özel katıldı.

Ziyarette konuşan Beden Eğitimi Öğretmenleri Zeliha ve Okan Demir çifti “İl Müdürümüz Yunus Öztürk’e verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Kupa sevincimizi İl Müdürümüz ile paylaşmak istedik. Giderek yaygınlaşan bu sporda ilçemiz çok önemli başarılara imza attı. On yıl önce ilçemizde başlattığımız Badminton sporunda büyük özveriler sonucu hedeflediğimiz başarılara yavaş yavaş ulaşıyoruz.  Emeği geçen herkese ve bize desteklerini esirgemeyen İl Müdürümüz Yunus Öztürk’e ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederiz “dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk “Biz her zaman sporun ve sporcunun yanında olacağımızı belirttik. Sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, İnşallah başarılarının artarak devamını dilerim “dedi.
Ziyaretin sonunda şampiyon olan takıma ve Antrenörlerine çeşitli hediyeler verildi.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ