22 Mayıs 2018

Selendi Mıdıklı’da Yeni Sondaj Çalışması Başladı

Selendi Mıdıklı’da Yeni Sondaj Çalışması Başladı

Selendi ilçesine bağlı Mıdıklı Mahallesi’nde cazibeli su kaynağında yaşanan su azalması nedeni ile yeni sondaj çalışması başlatıldı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, sondaj çalışmalarıyla ilçe ve mahallelerde su sıkıntısı yaşanmasını önlüyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı, Selendi’nin Mıdıklı Mahallesi’nin içme suyu kaynağında yaşanan su azalması nedeni ile sondaj çalışmasına başladı. 150 metrede delgi çalışmalarının tamamlandığı sondajdan MASKİ teknik personeli numune alarak suyun içilebilirlik analizini gerçekleştirecek.

“Hizmet almak da vermek de kolay olmuyor”

Selendi’nin Mıdıklı Mahalle Muhtarı Ali Şeker, “Mahallemizde şimdiye kadar cazibeli su kullanıyorduk. Kaynağımızda su azaldığı için susuzluk yaşıyorduk. MASKİ Genel Müdürlüğü bu sorunumuzu gidermek için canla başla çalışıyor. MASKİ mahallemizde sondaj çalışması başlattı. İnşallah yüksek verimli suya kavuşacağız. Hizmet almak da vermek de kolay olmuyor. Zamanla her şey güzel olacak. Mahallemize sunulan hizmetlerden çok memnunuz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a teşekkür ederim. Allah razı olsun” dedi.

                       

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ