18 Ekim 2017

SELÇUK ÖZDAĞ KIRKAĞAÇ TA VATANDAŞLARI DİNLEDİ

SELÇUK ÖZDAĞ KIRKAĞAÇ TA VATANDAŞLARI DİNLEDİ

Kırkağaç’ın kırsal mahalleleri Söğütalan ve Hamidiye’yi ziyaret eden AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ vatandaşların taleplerini dinledi, Hamidiyespor’a malzeme yardımında bulundu. Gerçekleştirdiği ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamasında Söğütalanlı vatandaşların mahallelerinde bulunan orman vasfını yitirmiş arazi üzerinde zeytincilik yapmak istediklerini kaydeden Özdağ konuyla ilgili olarak Orman ve Su İşleri Başkanı Veysel Eroğlu ile görüştüğünü konu üzerinde herhangi bir sıkıntı gözükmediğini belirterek talebin büyük bir ihtimalle yerine getirileceğini ifade etti.

Seçim bölgesi Manisa’da gidilmedik mahalle, sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayan AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ Söğütalanlı ve Hamidiyeli vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinledi. Söğütalan mahallesinde yaşayan vatandaşların orman vasfını yitirmiş 500 dönümlük araziye zeytinlerini de temin ederek zeytinlik yapmak istediklerini belirten Özdağ, “Konuyu Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu ile görüştüm. Bu arazinin Orman ve Su İşleri Bakanlığından köye tahsis edilmesini büyük bir ihtimalle sağlayacağız. Şu anda bir sorun gözükmüyor ve konunun takipçisi olacağız. Tahsis işlemlerinden sonra o bölgede yaşayan vatandaşlarımız hem iş, aş sahibi olacaklar. Hem de zeytin ve zeytinyağı üreterek katma değer sağlayacaklar.

Hamidiye’yi ziyaretinde ise vatandaşların Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan iki isteklerini kendisine ilettiklerini belirten AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ, “Bunlardan birincisi toplu taşıma aracının mahallelerine kadar gelmesi diğeri ise köyün deresine akan kanalizasyonun oraya arıtma tesisi. Biz seçilmişler millete hizmet için varız ve bizi gösterdikleri destek, kullandıkları oylarla bu makamlara getiren milletimizin taleplerine kayıtsız kalmamalıyız. Bu hususta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün Büyükşehir Belediye yetkililerinin ve MASKİ’nin Hamidiye mahallesinde yaşayan vatandaşlarımızın makul kalmaması gerekiyor. Bu taleplerin yerine getirilmesi hususunda konunun takipçisi olacağız” diye konuştu.

AK Parti Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ’ı Kırkağaç’ta gerçekleştirdiği ziyaretleri esnasında Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, AK Parti Kırkağaç İlçe yöneticileri ve partililer eşlik etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ