30 Mart 2018

Şehzadelerin Hedefi 2019

Şehzadelerin Hedefi 2019

AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, ‘mahalle başkanları istişare ve değerlendirme toplantısında’ 65 Mahalle başkanıyla bir araya geldi.

 

Şehzadeler İlçe Teşkilat Başkanı Ahmet Nalbant’ın ev sahipliğinde Karaoğlanlı Türkiye Petrolleri içerisinde bulunan restoranda gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Şehzadeler İlçe Gençlik Kolları Başkanı Taha Okan Taniş, ilçe Kadın Kolları Başkanı Tülay Şentürk yönetim kurulu üyeleri ve Şehzadeler ilçesi sınırlarında bulunan 65 Mahalle başkanı eksiksiz olarak katıldı.

 

Toplantıdaki konuşma yapan İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Siyasetin asla tek başına yapılamayacağını mahalle teşkilatlarının teşkilat yapımızın en önemli yapısı olduğunu önümüzdeki süreçte seçimlerin kilit noktası görevini üstleneceklerinin altını çizdi.

 

Başkan Tonguç: “2019 hedeflerine ilerlerken böylesi birlik ve beraberlik içerisinde olmamız paha biçilmez mutluluk”

Şehzadeler ilçe teşkilatı olarak halka hizmet etmenin hakka hizmet etmek olduğunu vurgulayan Başkan Tonguç, şöyle konuştu: “Kurucusu olduğumuz AK Parti Şehzadeler ilçe teşkilatı olarak göreve geldiğimiz günden bu yana, kutlu yürüyüşümüze, davamıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Bugün bu salonda bunu en güzel şekliyle görüyoruz. Bizler teşkilatlarımızla birlikte mahalle başkanlarımızla bir olup, 2019 hedeflerimize emin adımlarla ilerliyor olmanın da mutluluğu bizler için paha biçilemez. Aramızda bizlerle ilk günden bu yana birlikte olan mahalle başkanlarımızda var, göreve yeni gelenler de… Biz AK Parti teşkilatları olarak Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi Hep bir olduk Hep beraber olduk Hep diri olduk. Halka hizmet Hakka hizmet bilincinde olarak hizmet etmeye devam ettik.” ifadelerini kullandı.

 

“2019 seçimleri Türkiye için çok önemli”

Konuşmasına devam eden Başkan Tonguç sözlerini şöyle sürdürdü: “Bugün sizlerle yeni bir dönem için, yeni bir yola çıkmış bulunmaktayız. 65 mahallemizde güçlü bir şekilde parti çalışmalarımızı sizlerle birlikte sürdüreceğimizi belirtmek istiyorum. Çünkü 2019 yılı seçimleri Ülkemiz için çok önemli. Hiç bir gün Kişisel çıkarlarımızı davamızın çıkarlarının önüne koymayacağız. Bu gün burada 2019 Yılında gireceğimiz seçimlerden önce Kişisel çıkarlarını düşünen biri varsa içimizden hemen ayrılsın. Bu davaya zarar vermesin. Bundan sonraki attığımız her adımda koordineli olacağız. Mahallemizdeki sıkıntıların çözümü noktasında Şehzadeler İlçe Teşkilatımız ile bir bütün olarak koordineyi kurduğumuz durumda sorunlarımızın çözüm noktasına daha kolay bir şekilde ulaştırmaya da devam edeceğimizden şüpheniz olmasın .”

 

“7’den 70’e herkesin yanında olduk”

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’le birlikte uyumlu bir şekilde çalıştıklarının altını çizen Başkan Tonguç, “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana bize bu görevi bizlere vererek ve bu sorumluluğu bizlere uygun gören Genel merkez teşkilat başkanlığımıza mahcup olmadan, ilk günkü heyecanla, dinamik halimizi koruyarak son nefesimize kadar sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Geçmişten bugüne binlerce vatandaşımızla bire bir temas kurduk. İyi günlerinde kötü günlerinde başta Belediye Başkanımız Sayın Ömer Faruk Çelik ve teşkilatlarımızla birlikte 7’den 70’e herkesin yanında olduk. Bizim asli görevlerimiz teşkilat yapımızı oluşturmak olsada, diğer bir görevimiz sosyal sorumluluk çatısı altında bulunan ilçemizde düğün, nişan, sünnet programları olanların mutlu anlarında yanında olduğumuzu gösterdiğimiz gibi Hastası Yaşlısı ihtiyaç sahibi olanların yanlarında olmaya ve tabiki de halkımızın acılı günlerinde cenazelerinde Taziyelerinde de birlikte olmaya acılarını paylaşmaya özen gösterdik. Bunları yaparken de Şehzadeler ilçemizin başta Eğitim olmak üzere tüm sorunlarıyla ilgili projeleri üretmekten de geri kalmadık. Yeter mi tabii ki yetmez. Daha iyilerini de siz kıymetli mahalle teşkilatlarımız sayesinde yapacağız. Sizlere güveniyoruz. Biz birlikte güçlüyüz. Herşey Manisamız, Şehzadeler ilçemiz, herşey sizin için.” şeklinde konuştu.

 

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ