21 Şubat 2018

Şehzadeler Spor’ da Özyiğit yeniden Başkan

Şehzadeler Spor’ da Özyiğit yeniden Başkan

Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübünün 1.Olağan kongresi geçtiğimiz gün Şehzadeler Belediyesi Gençlik Merkezinde yapıldı. Başkan Çelik, Şehzadeler Belediyesi olarak bugüne kadar spora ve sporcuya verilen desteğin artarak devam edeceğini ifade etti.

Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 1.Olağan kongresi geçtiğimiz gün yapıldı. Şehzadeler Belediyesi Gençlik Merkezinde yapılan kongreye Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Özyiğit, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler ve kulüp yöneticileri katıldı.

“SPORA OLAN DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularının birçok başarıya imza attığını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübümüzün 1.olağan kongresini gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar görev yapan başkan ve yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Şehzadeler Belediyesi olarak kurulduğumuz günden beri sporun ve sporcunun yanında oluyoruz. Bugüne kadar ilçe sınırlarımızda ki amatör spor kulüplerimize 500 bin liranın üzerinde nakdi destekte bulunduk. Bunun yanı sıra yapılan müsabakalar da ulaşım ve etkinlik desteklerimizde oldu. Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübümüz de yaz döneminde öğrencilerimize yönelik birçok kurslar düzenledi. En son geçtiğimiz yaz aylarında 300 çocuğumuza yüzme kursu,20 öğrencimize basketbol kursu, 100 öğrencimize futbol kursu, 25 öğrencimize de güreş kursları düzenledik. Bu kurslarımız tüm yaz tatili boyunca devam etti. Bu projemizin yanında da Şehzadeler Belediyesi olarak başlattığımız Haydi Bayanlar Spora projemizde aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bu düzenlediğimiz kurslarımız sadece yaz dönemine ait olan kurslar. Bunun yanı sıra Spor Kulübümüzün salonlarında yıl boyunca kesintisiz olarak sportif çalışmalarımız devam ediyor. Bugün itibarı ile 300 gencimiz dövüş ve savunma sporları branşlarında spor yapıyorlar. Bu gençlerimiz arasında daha önce Avrupa şampiyonları, Dünya ikincileri elde ederek birçok kupa ve madalya aldık. 2018 yılı içerisinde de Milli Takımımıza da 5 sporcumuzu gönderdik. Spor yapmaya bizim kulübümüzde başlayan sporcu kardeşlerimizin Uluslararası ve Türkiye çapında yapılan müsabakalarda derece elde etmeleri bizi son derece mutlu ediyor. Manisa’ da ilk olarak açtığımız Kadın Spor Merkezimizde 129 bayan aralıksız olarak spor yapma imkânı buluyorlar. Bugüne kadar birçok sportif faaliyete imza attık. Bundan sonra da aynı şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübümüzün tüm faaliyetlerinde çaba sarf eden tüm yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

“YENİ ŞAMPİYONLUKLAR İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Uluslararasında ve Türkiye’de yapılan birçok müsabakada madalya ve kupa aldıklarını ifade eden Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Özyiğit “Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü olarak göreve geldiğimiz günden bugüne kadar birçok güzel projeye imza attık. Kulübümüz çatısı altında ki sporcularımız birçok başarıya imza atarak Şehzadelerimizin ve Manisamızın ismini hem Türkiye çapında hem de Uluslararası arenada duyurduk. Sporcularımızın azimle müsabakalara çıkarak derece elde etmeleri bizleri çok mutlu etti. İnşallah Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü olarak başarılarımızı daha da arttırarak yolumuza en iyi şekilde devam edeceğiz. Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılarımızda emeği geçen sporcu kardeşlerimize, antrenörlerimiz ve tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Her türlü etkinliğimizde bizlere destek olan ve bizleri yalnız bırakmayan Şehzadeler Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik’e de tüm destekleri nedeni ile teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan seçimlerin ardından Şehzadeler Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü yönetimine Ali Özyiğit, Ahmet Demirarslan, Ediz Barış, Ahmet Emre Kurt, Durukan Duru, Yener Bilir ve İlyas Acun seçilirken, Denetim Kurulu üyeliklerine de, Ahmet Songüler, Bayram Akkaya ve Enes Karataş seçildi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ