19 Ekim 2017

SEHZADELER DE TIBBİ SEKRETERLİK EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI

SEHZADELER DE TIBBİ SEKRETERLİK EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI

Şehzadeler Belediyesinin Gençlik Merkezi bünyesinde, Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile ortaklaşa açtığı Hasta Kabul Sekreterliği kursu 3.etap eğitimlerine katılan vatandaşlar sertifikalarını Başkan Çelik’ in elinden aldılar.

Şehzadeler Belediyesinin, Gençlik Merkezi bünyesinde açtığı meslek edindirme kursları vatandaşlardan yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa olarak düzenlenen Hasta Kabul Sekreterliği kursu 3.dönem kursunu tamamlayan kursiyerler, Başkanlık Makamında düzenlenen törenle sertifikalarını Başkan Çelik’ in elinden aldılar.

Hasta Kabul Sekreterliği 3.dönem kursunu tamamladıklarını ifade eden eğitmen Esra Altınbaş “Belediyemizin açmış olduğu Hasta Kabul Sekterliği kursunun 3.döneminin tamamladık. Yaklaşık bir ay süren kursumuza katılan kursiyerlerimize, hasta kabul nedir?, Tıbbı Sekreterlik nedir? Konularında tüm dersleri kendileri ile işleyerek, kursiyerlerimizi sınava tabi tuttuk. İnşallah kursiyerlerimiz bugün aldıkları bu belgelerle kendilerine bir iş bulma imkânına kavuşurlar. Meslek edindirme kurslarının açılması için büyük çabalar sarf eden ve bizleri her koşulda destekleyen değerli Belediye Başkanımız çok teşekkür ediyorum” dedi.

“EĞİTİM ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

Şehzadeler Belediyesi Gençlik Merkezinde bugüne kadar açılan Hasta Kabul Sekreterliği kurslarına katıl 75 vatandaşın belge sahibi olduğunu ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Şehzadeler Belediyesi Gençlik Merkezimiz yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Gençlik Merkezimizde gerek öğrencilerimize yönelik ders destek kursları, gerekse vatandaşlarımıza yönelik meslek edindirme kurslarımız devam ediyor. Bugünde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz ile birlikte düzenlemiş olduğumuz Hasta Kabul Sekreterliğinin 3.etabını tamamlamış olan arkadaşlarımızın sertifikalarını teslim ediyoruz. Bugüne kadar açmış olduğumuz Hasta Kabul Sekreterliği kurslarımızdan 75 vatandaşımız kurs bitirme sertifikalarını almayı hak ettiler. Şuan itibarı ile de 58 kursiyerimiz de eğitimlerini sürdürüyorlar. Bunun yanın da Gençlik Merkezimizde farklı branşlarda her bir vatandaşımız için kurslarımız devam etmekte. Gençlik Merkezimizde ki kursları başarı ile tamamlayarak sertifika almış olan tüm kursiyerlerimizi tebrik ediyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ