24 Eylül 2017

Şehit Yakınları ve Gazilerden Genel Sekreter Korkmaz’aTeşekkür

Şehit Yakınları ve Gazilerden Genel Sekreter Korkmaz’aTeşekkür

Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şube Başkanı Ümit Taydaş ve yönetimi, Şehit Aileleri ve Gaziler ile birlikte Manisa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Ayhan Korkmaz ‘a Şehit Yakınları ve Gazilere göstermiş olduğu ilgi ve alaka nedeni ile teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarete, Şehit Yakınları ve Gazilere yakınlığı ile bilinen Sağlık-Sen Başkanı Mustafa İRĞAT da eşlik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Manisa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Ayhan Korkmaz, bu ülkenin tüm evlatlarının birer Şehit ve Gazi adayı olduğunu ifade ederek, Şehit Yakınları ve Gazilere hizmet etmekten büyük şeref duyduğunu ve daima yanlarında olmaya devam edeceğini söyledi.

Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şube Başkanı Ümit Taydaş; Şehit Aileleri, Gaziler ve Gazi Yakınlarının kendilerine ilettikleri teşekkürleri, Uzm. Dr.Ayhan KORKMAZ’a şu ifadeler ile dile getirdi; “Her zaman Şehit Aileleri ve Gazilerimizin yanında durdunuz. Gereken önemi ve değeri yansıttınız. Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimize gösterdiğiniz hassasiyet, yakınlık ve yaşadıkları sağlık sorunlarının tedavisinde gösterdiğiniz önem, Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz tarafından defalarca tarafımıza iletilmiştir. Bu yaklaşımınız ve hassasiyetiniz bizleri onurlandırmıştır. Bu nedenle Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz adına Manisa Kamu Hastaneleri Genel Sekreterimiz Uzm. Dr. Ayhan Korkmaz’a çok teşekkür ederiz. Ayrıca sağlık çalışanlarının kıymetli temsilcisi Sağlık-Sen Başkanı Mustafa İRĞAT’a da daima yanımızda olduğu için gönülden teşekkür ediyoruz.”

Şehit Aileleri ve Gazilere olan hassasiyeti ile bilinen Genel Sekreter Uzm.Dr.Ayhan Korkmaz, Şehit Aileleri ve Gazilerin kendilerine emanet olduklarını vurgulayarak, her daim yanlarında olduklarını belirtti. Korkmaz; “Bu gün yapmış olduğunuz ziyaret beni ziyadesi ile onurlandırmıştır. Şehit Yakınları, Gaziler ve Gazi Yakınları bizim emanetlerimizdir, hayatlarını kolaylaştırmak öncelikli görevlerimizin başında gelir. Bizler her zaman yanınızda olacağız. Ülkemiz hassas bir dönemden geçmektedir. Hem içte hem dışta Türkiye’nin gelişmesini hazmedemeyenler ile mücadele etmektedir. Hepimiz birer Şehit ve Gazi adayıdır. Böyle bir onura erişmek şereftir. Sizler için yapılabilecek ne olursa, ben ve ekip arkadaşlarım her daim yapmaya hazırız” dedi.

Ziyarette hazır bulunan Sağlık-Sen Şube Başkanı Mustafa İRĞAT ise  ‘‘Şehit Aileleri ve Gazilerimiz bizim için çok önemli. Güzellikler paylaştıkça çoğalır. Şehit Ailelerimizin ve Gazilerimizin kıymetli Başkanı Ümit Taydaş’a özverili ve bu makamın ağırlığını en iyi şekilde taşıyarak temsil ettiği için teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Şehit Aileleri ve Gazilerimizle ilgili yapılacak her çalışmada en samimi duygularımla yanınızda olduğumu ifade ediyorum.’’ diye konuştu.

 

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ