17 Nisan 2018

Saruhanlı Belediyesi Çınaroba’yı Yatırımlarla Donatıyor

Saruhanlı Belediyesi Çınaroba’yı Yatırımlarla Donatıyor

Başkan Yaralı, Hakkın Rızası, Halkın Memnuniyeti İçin Çalışıyoruz

Saruhanlı Belediyesi, Çınaroba mahallesinin çehresini değiştirecek yatırımları hayata geçirmeye başladı. Bu kapsamda başlatılan cami bahçesindeki peyzaj çalışmaları devam ediyor. Kullanım süresi tamamlanan imam lojmanı ise yıkılarak yerine prefabrik lojman inşa edilecek.

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, Çınaroba mahallesini ziyaret ederek, Saruhanlı Belediyesi tarafından Çınaroba’da sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

Çınaroba’da mahalle Muhtarı İsmail Petmez ve vatandaşlar tarafından karşılanan Yaralı, mahalle sakinleriyle bir süre sohbet ettikten sonra cami bahçesine geçerek devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

“Hakkın Rızası, Halkın Memnuniyeti İçin Çalışıyoruz”

Başkan Yaralı, burada yaptığı açıklamada çalışmalar hakkında bilgi vererek şunları kaydetti; “Cami bahçesine yeni bir şadırvan, tuvalet, muhtarlık bürosu ve sağlık evi inşa ediyoruz. Ayrıca cami bahçesine, 2 adet pergole yerleştirilip peyzaj çalışması gerçekleştireceğiz . Öte yandan kullanım süresi tamamlanan imam lojmanını yıkıp yerine prefabrik lojman inşa edeceğiz.  Yapılan hizmetlerin hayırlı olmasını diliyorum. Bizim için en önemli şey vatandaşlarımızın memnuniyetini, Allah’ın rızasını kazanmaktır.  İnşallah bundan sonraki süreçlerde de hizmetlerimiz tüm hızıyla devam edecek.”

Mahalle Muhtarı Petmez ise yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Yaralı’ya teşekkür etti.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ