04 Mart 2018

Sarıgöl Tırazlar ve Doğuşlar Kanalizasyon Hattında Yarıya Gelindi

Sarıgöl Tırazlar ve Doğuşlar Kanalizasyon Hattında Yarıya Gelindi

Sarıgöl’ün Tırazlar-Doğuşlar mahallelerinde yürütülen 14 kilometrelik kanalizasyon hattı döşeme çalışmasında yarıya gelindi.

 

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, mahalleleri sağlıklı altyapılar ile tanıştırıyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Sarıgöl’ün mahallelerinde dönüşüm devam ediyor. 154 Mahalle Projesi ile ilçede Tırazlar-Doğuşlar mahallelerinde 14 kilometrelik kanalizasyon hattında yürütülen çalışmada yarıya gelindi. 14 buçuk kilometrelik içme suyu hattının da yenileneceği mahallelerde 300 metreküplük bir içme suyu deposu da inşa edilecek. Ayrıca, mahallede 62 bin metrekare kilit parke taş döşeme çalışması yapılacak. İlçede proje kapsamında; Kahramanlar, Yeşiltepe, Kızılçukur ile Günyaka’da da altyapı işleri devam ederken Afşar, Karacaali, ve Ziyanlar’da kısa süre içerisinde çalışmalar başlayacak.

 

“Yapılan hizmetler güzel”

Doğuşlar Mahalle Muhtarı Şükrü Akın, “Yapılan hizmetler güzel. Daha önce kanalizasyon hattımız yoktu. Ekipler, Tırazlar’dan mahallemize doğru geliyor. Yapılan ve yapılacak olan hizmetler nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ