27 Mayıs 2018

Sanatçı Erkan Mutlu Kulakların Pasını Sildi

Sanatçı Erkan Mutlu Kulakların Pasını Sildi

Şehzadeler Belediyesi Ramazan Geceleri kapsamında Cumhuriyet Meydanında düzenlenen etkinliklerde geçtiğimiz akşam ünlü Tasavvuf Müziği sanatçısı Erkan Mutlu sahne aldı.

Şehzadeler Belediyesinin Cumhuriyet Meydanında düzenlediği Ramazan Geceleri programları her gece farklı etkinliklerle devam ediyor. İftar sonrasından teravih vaktine kadar çocuklar için gösteriler yapılırken, Cuma ve Cumartesi geceleri teravihin ardından düzenlenen farklı etkinliklerle vatandaşların güzel bir ramazan geçirmeleri sağlanıyor. Ramazan geceleri kapsamında geçtiğimiz akşam Cumhuriyet Meydanında sahne alan ünlü Tasavvuf Müziği sanatçısı Erkan Mutlu, okuduğu tasavvuf eserleri ile Meydanı dolduran vatandaşların kulaklarının pasını sildi.

Cumhuriyet Meydanında ki konsere Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Belediye Meclis üyeleri Mehmet Kavas, Mehmet Emin Çipiloğlu, İbrahim Onaylı, Ahmet Demiraslan, Büyük Birlik Partisi Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Kahraman, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Şehzadeler Belediyesi olarak ramazan ayında on binlerce vatandaş ile iftar sofralarında bir araya geldiklerini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “ Bugün Şehzadeler ilçemizde çok değerli bir sanatçımız olan Erkan Mutlu’yu misafir ediyoruz. Ramazan şükürler olsun ki mahallelerimizde kurulan ve on binlerce vatandaşımızın katıldığı iftar sofralarıyla, iftar sonrasında çocuklarımıza ve tüm kesimlerimize yönelik etkinlikler ile ruhuna uygun bir şekilde dolu, dolu yaşanıyor. Rabbim sağlık ve afiyet içersinde günahlardan da arınmış bir şekilde bizlere ve tüm  İslam alemine nasip etsin inşallah” dedi.

 

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ