19 Ekim 2017

SALİHLİ’NİN DEV PROJESİNE SIKI TAKİP

SALİHLİ’NİN DEV PROJESİNE SIKI TAKİP

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçe merkezinde yağışlı havalarda yaşanan su taşkınlarına son vermek adına 25 milyon TL’lik yatırımla başladığı 25 kilometrelik hat döşeme çalışmasına devam ediyor. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay da yürütülen dev projeyi yerinde inceledi.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, il genelinde yağışlı havaların vatandaşlar için sorun teşkil etmemesi adına yoğun mesai harcıyor. Bu kapsamda, Salihli ilçe merkezine 25 milyon TL’lik yatırımla 25 kilometrelik yağmursuyu hattı döşeme çalışması hız kazandı. Salihli Belediyesi işbirliği ile yürütülen çalışma ile ilçenin yıllardır kanayan yarasına çözüm olunacak. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde hayata geçirilen çalışmalar kapsamında; Atatürk, Garaj, Gürsel ve Şüheda caddelerinde çalışmalar son sürat ilerliyor. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay da yürütülen çalışmaları sahaya çıkarak yerinde takip etti. Aslay’a; Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı şube müdürlerinden Uğur Topkaya ve dairede görevli kontrol mühendisleri eşlik etti.

 

Taşkın manzaraları son bulacak

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Manisa’nın 17 ilçesine önemli yatırımlar yapıldığının altını çizerek, “Kurum olarak Manisalıların yaşadıkları sıkıntılara son vermek için yoğun uğraş veriyoruz. Salihli Belediyemizin de destekleri ile ilçemizde yağışlı havalarda yaşanan taşkın manzaralarının son bulması için başlattığımız yağmursuyu çalışmamız devam ediyor. Vatandaşlarımızın yıllardır çözüme kavuşturulmasını beklediği bir sorunu daha ortadan kaldırıyoruz. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün, talimatları doğrultusunda hayata geçirdiğimiz çalışmanın hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ