02 Temmuz 2018

Salihli Zafer Mahallesine Sağlıklı Kanalizasyon Hattı

Salihli Zafer Mahallesine Sağlıklı Kanalizasyon Hattı
MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Zafer Mahallesi 547 Sokak’ta yeni yapılan sanayi sitesinin altyapı ihtiyacını gidermek için kanalizasyon hattı çalışması gerçekleştirdi.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 17 ilçesinde vatandaşları sağlıklı altyapıya kavuşturmak için aralıksız çalışıyor. MASKİ tarafından yürütülen çalışma kapsamında Salihli ilçesi Zafer Mahallesi 547 Sokak’ta yer alan sanayi sitesinin yeni yapılan kısmında kanalizasyon hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi. Sanayi esnafının talebi doğrultusunda gerçekleştirilen çalışma sayesinde altyapı ihtiyacı giderildi.
“MASKİ, bir dediğimizi iki etmiyor”
Zafer Mahalle Muhtarı Cemal Çelik, “MASKİ’nin çalışmalarından çok memnunuz. Bir dediğimizi iki etmiyorlar. Sanayi sitemize ilave olarak yeni dükkanlar inşa edildi. Dolayısıyla altyapı ihtiyacımız gündeme geldi. Esnafımız ile birlikte MASKİ’ye durumu bildirdik. Sağolsunlar hemen gelip çalışmayı gerçekleştirdiler. Kanalizasyon döşeme çalışması bitti. Esnafımız da çok sevindi. Çalışmalardan dolayı emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a hizmetlerinden ötürü ayrı ayrı teşekkür ediyor, selamlarımızı iletiyoruz” dedi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ