01 Mayıs 2018

Rüyamızda Bile Görmediğimiz Hizmet Gerçek Oldu

Rüyamızda Bile Görmediğimiz Hizmet Gerçek Oldu
MASKİ Genel Müdürlüğü, Demirci’nin Hırkalı Mahallesi’nde mevcut olan ancak kullanılmayan doğal su kaynağını mahalleye kazandırdı. Ekipler 3 kilometrelik isale hattı döşeyerek, kaynağın yeni kompozit içme suyu deposuna bağlantısını gerçekleştirdi.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisalı vatandaşlara yeterli ve kaliteli içme suyu temin etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu amaçla, yeni sondajların yanı sıra doğal su kaynakları da hizmete kazandırılıyor. MASKİ ekipleri, Demirci ilçesine bağlı Hırkalı Mahallesi’nde de bu yönde bir çalışma yürüttü. Mahallede mevcut olan ancak kullanılmayan cazibeli su kaynağı tespit edilerek, kaynak başında gerekli bakım ve iyileştirmeler yapıldı. Ardından İçme Suyu Dairesi Başkanlığı’nca döşenen 3 kilometrelik isale hattı ilemahallenin, sızdırmazlık özelliğine sahip yeni kompozit su deposuna bağlantı yapılarak yeterli su temin edildi.
“MASKİ sayesinde su sıkıntımız tamamen ortadan kalkıyor”
Hırkalı Mahalle Muhtarı Garip Topal, “MASKİ’nin çalışmalarından çok memnunuz. Rüyamızda bile görmediğimiz hizmet gerçek oldu. Yeni sondajımız da yakın zamanda devreye alınacak. MASKİ sayesinde su sıkıntımız tamamen ortadan kalkıyor. Cengiz Başkanımız, MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun ve tüm çalışan arkadaşlara sonsuz teşekkür ederiz. Elimizden dua etmekten başka ne gelir ki. Allah bir değil, bin kere razı olsun” diyerek çalışmalardan duyulan memnuniyeti ifade etti.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ