06 Mart 2018

Paşaköy’ün Üst Yapısında Özenli Çalışma

Paşaköy’ün Üst Yapısında Özenli Çalışma

Kentin ihtiyaçları noktasında yatırımlarını bir bir hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı’nın Paşaköy Mahallesi’nde yürütülen alt yapı çalışmasının ardından üst yapı çalışmalarına hızla devam ediyor.

MASKİ tarafından içme suyu hattından yağmur suyu hattına kadar alt yapısı yenilenen Paşaköy Mahallesi’nde, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından özenle üst yapı çalışmaları gerçekleştiriliyor.

MASKİ Genel Müdürlüğü’nün Saruhanlı Paşaköy Mahallesi’nde yürüttüğü alt yapı çalışmasının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından mevcut mahallede üst yapı çalışması devam ediyor. Mevsim şartlarına rağmen özenle sürdürülen çalışmayla Paşaköy Mahallesi daha güzel bir görünüm kazanacak. Yürütülen çalışmaları inceleyen Saruhanlı Koordinasyon Şube Müdürü Ali Aybars Özbilgin, içme suyu hattından yağmur suyu hattına kadar Paşaköy’ün MASKİ tarafından alt yapısının yenilendiğini belirterek “ Paşaköy Mahallesi’nde önemli bir yatırımda sona gelindi. İlk olarak mahallemizin alt yapısını yeniledik. Ardından da kilit parke çalışmasına başladık. Vatandaşlarımız yazın tozdan, kışın çamurdan kurtulacak” dedi.

 

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ