20 Haziran 2018

Özkan, Manisa’da Ayak Basmadık Yer Bırakmadı

Özkan, Manisa’da Ayak Basmadık Yer Bırakmadı

Ak Parti Manisa Milletvekili Adayı Mehmet Ali Özkan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerine çok az bir süre kala çalışmalarını olağan hızıyla sürdürüyor.

MANİSA’DA AYAK BASMADIK İLÇE BIRAKMADI

Manisa’nın ayak basmadık ilçesini bırakmayan Ak Parti Manisa Milletvekili Adayı Mehmet Ali Özkan, ilçe ziyaretlerini tamamlayarak aday gösterildiği Manisa’nın Soma ilçesinde temaslarını sürdürüyor. İlçenin Avdan ve Cenkyeri Mahallesinde vatandaşlarla buluşarak desteklerini talep etti. Ardından Soma Sanayi esnafında esnaflarla buluşan Mehmet Ali Özkan, sanayi esnafının sorunlarını dinledi, çözmek için çalışacaklarını vurguladı.

DERNEKLERDE AK HİZMETLERİ ANLATTI

Soma’nın var oluş nedeni karaelmas kömür madenleri nedeniyle Türkiye’nin çeşitli illerinden Soma’ya göçen vatandaşlarla da buluşan Özkan, önce Erzurumlular ardından da Zonguldak ve Bartınlılar Derneği’nde vatandaşlarla buluştu. 24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kaldığına dikkat çeken Özkan, “Kısa süre sonra sandık başında olacağız. Ülkemizi 5 yıl boyunca yönetecek cumhurbaşkanımızı ve bizleri TBMM’de temsil edecek olan milletvekillerimizi seçeceğiz. Manisamızda yeni dönemde 10 milletvekili ile temsil edilecek. Bu kardeşinizede Ak Parti’den 5. sıra Manisa Milletvekili adaylığı nasip oldu.”

“MİLLETİMİZİN ÖNGÖRÜSÜNE HER ZAMAN İNANDIK”

16 yıldan bu yana Ak Parti olarak vatandaşların teveccühleri ile iktidarda olduklarını belirten Özkan, “Girdiğimiz tüm seçimlerde milletimiz bize artan oranlarda destek verdi. Biz milletimize hizmet etmenin gayretinde olduk, milletimizde bu hizmetleri görerek hizmete, istikrara devam dedi. Bu 16 yılda ülke olarak çok önemli mesafeler katettik. Ekonomiz, dış politika, sağlık, eğitim, ulaştırma, sosyal yardımlarda, ülke güvenliğinde her alanda çok büyük farklılıklar yaşadık. Bu başarının arkasında da Ak kadrolara ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a güvenerek oy veren milletimiz var.

24 Haziran itibarıyla artık yeni bir döneme giriyoruz. İnşallah 24 Haziran akşamı bizler cumhurbaşkanımızın ilk turda seçileceğine inanıyoruz. Milletimizin öngörüsüne her zaman güvendik güveniyoruz.” dedi.

SOMA’DA YATIRIMLARDAN NASİBİNİ ALDI

Ak Parti ile Soma’nın da önemli hizmetlere kavuştuğunu belirten Özkan, “16 yıl boyunca Somamızda yatırımlardan nasibini aldı. Hastane, çevre yolu, yeni maden sahaları, yeni termik santral, yeni fabrikalar, adliye sarayı ve daha birçok hizmet bizim dönemimizde Soma’da hizmete sunuldu. Milli eğitimde sadece son dört yılda 20’nin üzerinde okul inşaatı yapıldı. Bir kısmı hizmete girdi. Önümüdeki yıldan itibaren de Somamızda tekli eğitim sistemine geçilecek. Manisa’nın ilçeleri arasından ilk Soma’da tekli eğitime geçilmiş olunacak. Eynez bölgesinde geçtiğimiz ay 360 milyon ton rezervli üç ayrı maden sahası ihalesi yapıldı. Bir yandan da yeni sahaların tespiti devam ediyor. Bu Somamız için önümüzdeki birkaç yıl içersinde binlerce vatandaşımızın yeni maden ocakalarında istihdam edilmesi demek.” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ