22 Şubat 2018

Özel Öğrenciler Bilim Şenliğini Çok Sevdi

Özel Öğrenciler Bilim Şenliğini Çok Sevdi

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Öğretmen Şükran Bilginer Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulu’nda eğitim alan özel öğrencilerle birlikte deney yaptı. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin de katıldığı etkinlikte gösteri deneyleri yapan minikler, hem eğlendi hem de öğrendi.

 

Yunusemre Belediyesi Bilim Şenlikleri etkinlikleri kapsamında Öğretmen Şükran Bilginer Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulu’nda eğitim gören öğrencilerle birlikte deney yaptı. Etkinliğe Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yunusemre Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Sak, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ahmet Mustafa Süzer, İl Milli Eğitim Müdürvekili Tufan Çelik katıldı.

Bilim şenliğinin diğer okullarla devam edeceğini kaydeden Belediye Başkanı Çerçi, “Özel öğrencilerimizin yaşamın içerisinde olduğunu onlara hissettirmek sosyal yaşama öğrencilerimizi de katmak ve bilimin eğlenceli yönlerini onlara hissettirmek bizleri çok mutlu ediyor. Bilim Şenliği etkinliklerimiz özel öğrencilerimizin oldukça hoşuna gitti. İlçemizde bulunan diğer okullarımızda da bu tür etkinliklerimiz devam edecek” dedi. Programda “El Ele Engelsizlik” projesi kapsamında öğrencilere kırtasiye malzemesi ve çanta hediye etti. Özel öğrenciler etkinlik sonunda Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ile beraber hatıra fotoğrafı çektirdi. Etkinlikte okul yönetimi ve okul aile birliği yönetimi de katkılarından dolayı teşekkür etti.

 

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ