22 Ekim 2017

MUHTARLAR MAÇINDA DOSTLUK GALİP GELDİ

MUHTARLAR MAÇINDA DOSTLUK GALİP GELDİ

Şehzadeler Belediyesi, Muhtarlar Günü nedeni ile Belediye Personelleri ve Muhtarlar arasında bir halı saha maçı tertip etti. Başlama vuruşunun Başkan Çelik’ in yaptığı karşılaşmada dostluk galip gelirken, maç sonunda tüm katılımcılara baklava ikramı yapıldı.

Şehzadelerin Muhtarları, Şehzadeler Belediyesinin düzenlediği halı saha maçında hünerlerini gösterdiler. Şehzadeler Belediyesi personelleri ile Şehzadeler Muhtarları arasında oynan maçın başlama vuruşunun Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik yaparken, maçın hakemliğini de Şehzadelerin tek bayan muhtarı olan Nişancıpaşa Mahalle Muhtarı Nevin Becerikli yaptı.

Muhtarlar Gününde Şehzadelerin Muhtarları için böylesine anlamlı bir etkinlik tertiplediklerini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “Muhtar Günü ile alakalı olarak düzenlediğimiz son etkinliğimizde Şehzadelerimizin Muhtarları ile bir aradayız. Profesör Doktor Necmettin Erbakan Spor Tesislerimizde düzenlediğimiz bir halı saha maçında Şehzadeler Belediyesi Personellerimiz ile Şehzadelerimizin Muhtarlarının oluşturduğu takım bir dostluk maçında bir araya geliyorlar. Tabii olarak Muhtarlar Günü olması nedeni ile bu maçın galibi de sevgili muhtarlarımız olacaktır. Bir Belediye Başkanı olarak beni desteğimde bugün Muhtarlarımızdan yana olacak. Bu vesile ile bir kez daha sevgili Muhtarlarımızın Muhtarlar gününü kutluyorum. Şehzadeler Belediyesi olarak biz her zaman muhtarlarımız ile birlikteyiz. Her zaman olduğu gibi sporda da kazana dostluk olacaktır. Böylesine özel bir günde sportif bir aktivite yapan muhtarlarımızı da ayrıca tebrik ediyorum” diyerek maçın başlama vuruşunu yaptı.

Dostluğun galip geldiği müsabakada maçın ardından Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik tarafından sporculara baklava ikramı yapıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ