07 Haziran 2017

Meclis Üyeleri İftarda Buluştu

Meclis Üyeleri İftarda Buluştu

Yunusemre Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda meclis üyelerinin Ramazan ayını kutlayan Başkan Çerçi, iftarını meclis üyeleriye birlikte açtı.

Yunusemre Belediye Meclisi Haziran ayı toplantısı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi başkanlığında meclis salonunda yapıldı. 19 maddenin görüşüldüğü toplantıda Muradiye’deki 1/5000 Ölçekli Revizyon Nazım İmar Planı çalışmaları gündeme geldi. Meclis, 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı ve Parselasyon planlarının onaylanma süresince plan çalışmalarının etkilenmediği taşınmazların maliklerinden  gelecek inşaat ve imar izin taleplerinin herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için dairesince yürütülmesini kararlaştırdı. Toplantıda, Yunusemre Belediyesinin yapacağı yatırımlar için İller Bankası’ndan kredi talebi de görüşüldü. Konuya ilişkin söz alan Belediye Başkanı Çerçi, alınacak kredinin Muradiye Meydan Düzenlemesi Projesi, Ortaköy Biyolojik Gölet Projesi, muhtelif cadde ve sokaklarda yol ve yaya kaldırımı yapımı ve araç alımında kullanılacağını dile getirdi. Karar oy birliğiyle meclisten geçti.  Temmuz ayı meclis toplantısının 4 Temmuz Salı günü saat 18.00’de yapılması kararlaştırıldı.

MECLİS ÜYELERİYLE BİRLİKTE İFTAR AÇTILAR

Toplantının sonunda meclis üyelerinin Ramazan ayını kutlayan Belediye Başkanı Çerçi, daha sonra belediye bahçesinde kurulan iftar sofrasında meclis üyelerini ağırladı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ