28 Şubat 2018

MCBÜ’de Öğrenci Toplulukları ve Kulüplerine Temsilciler Seçildi

MCBÜ’de Öğrenci Toplulukları ve Kulüplerine Temsilciler Seçildi

Manisa Celal Bayar Üniversitesi öğrenci toplulukları ve kulüplerinin faaliyetleri ve işleyişleri hakkında görüş alışverişinde bulunmak amacıyla toplantı düzenlendi.

27 Şubat 2018 tarihinde MCBÜ Rektörlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya MCBÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Ayhan Bilir, MCBÜ Kültür Hizmetleri Şube Müdürü Nermin Çıraklar, MCBÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Muhsin Şakar,  topluluk ve kulüp temsilcileri katıldı.

Daire Başkanı Ayhan Bilir, Öğrenci Toplulukları ve Kulüpleri Yönergesi doğrultusunda halen mevcut olan 28 topluluk ve 45 kulübün ortak paydaşlarda birleşerek etkinliklerini gerçekleştirmelerini, bu etkinlikleri amaçları doğrultusunda artırmalarını söyledi. Manisa Celal Bayar Üniversitesinde öğrenci topluluklarına ve kulüplerine çok önem verildiğini, topluluk ve kulüplerin faaliyetlerinin mevzuat ve bütçe olanakları doğrultusunda desteklendiğini belirtti. Topluluk ve kulüplerin planlamış oldukları etkinliklerin duyurulması ve katılımcı sayısının artırılması için MCBÜ web sayfasının kullanılmasının önemli olduğunu söyledi.

Toplantı, topluluk ve kulüp temsilcilerinin taleplerini, görüş ve önerilerini iletmeleri ile sona erdi.

MCBÜ Topluluk ve Kulüpler Koordinasyon Kurulu için yapılan seçim sonucunda; MCBÜ İktisadi İdari Bilimler Fakültesi öğrencisi ve MCBÜ Türk Dünyası Araştırma Topluluğu Başkanı Kudret Kartal topluluk temsilcisi, MCBÜ Mühendislik Fakültesi öğrencisi ve MCBÜ Robot Teknolojileri Kulübü Başkanı Mert Zayim de kulüp temsilcisi olarak seçildi.

 

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ