12 Ekim 2017

MASKİ DE MASTER PLANININ PROTOKOLÜ İMZALANDI

MASKİ DE MASTER PLANININ PROTOKOLÜ İMZALANDI
MASKİ Genel Müdürlüğü, altyapı çalışmalarının daha kaliteli, sistematik ve ekonomik hale getirilmesi amacıyla oluşturulacak master plan kapsamında pilot bölge seçilen Kula için Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanlığı ile protokol imzaladı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Manisa’ya kazandırılacak olan yeni hizmet ve yatırımlarda yol gösterici niteliğindeki master plan kapsamında TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanlığı ile pilot bölge seçilen Kula için protokol imzaladı. TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Alim Murathan, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun ile makamında görüşerek çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Şube Başkanı Murathan’a, Jeoloji Mühendisleri Odası Manisa İl Temsilcisi Kerem Kadir Oğuz, Oda Yöneticisi Jeoloji Mühendisleri Fikret Göktaş, Hüseyin Uytun ve Nuran Sevimli Akkoç eşlik etti. MASKİ Projeler Daire Başkanı Bircan Kaynak da imza töreninde hazır bulundu. Master planı kapsamında yapılacak olan çalışmaların koordinasyonu ve kontrolü Projeler Dairesi Başkanlığınca yapılacak. Master plan ile ilgili Kula ilçesinde yürütülecek çalışmalar, diğer ilçelere de örnek teşkil edecek.
“Manisalılara daha kaliteli, sistematik ve ekonomik hizmet ulaştıracağız”
MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, “17 ilçe merkezinde ve mahallelerinde yürüttüğümüz altyapı çalışmalarının daha kaliteli, sistematik ve ekonomik hale getirilmesi amacıyla oluşturacağımız master plan kapsamında jeolojik yapısından dolayı pilot bölge olarak Kula ilçemizi belirleyerek protokolümüzü imzaladık. Bu kapsamda Kula ilçemizdeki çalışmalar tüm ilçelerimize örnek teşkil edecek. Bu çalışmalardan yola çıkarak diğer ilçelerimizde de çalışmalarımıza devam edeceğiz. TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanlığı ve Dokuz Eylül Üniversitesi işbirliği ile hayata geçireceğimiz plan sayesinde mevcut durum üzerinden ileriye dönük köklü ve kalıcı projeler geliştirmeyi sağlayacağız. Bu protokol kapsamında TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası İzmir Şube Başkanı Alim Murathan, Jeoloji Mühendisleri Odası Manisa İl Temsilcisi Kerem Kadir Oğuz ve Oda Yöneticisi Jeoloji Mühendislerine teşekkür ederim” dedi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ