05 Ekim 2017

Manisalılar Bu Kadar Başarılı Bir İsmi Bırakmayacaktır

Manisalılar Bu Kadar Başarılı Bir İsmi Bırakmayacaktır

Manisa Büyükşehir Belediyesinin şehrin 40 yıllık çöp kâbusunu sona erdirdiği Uzunburun Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi’nin açılışına katılmak üzere Manisa’ya gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa girişinde gerçekleştirilen karşılama töreninin ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Başkan Ergün’ün 2014’ten bu yana yaptığı  çalışmaları içeren sunumu dinleyen Genel Başkan Bahçeli, “Türkiye’deki 30 büyükşehir belediyesi içinde icraatlarıyla ve aldığı ödüllerle Milliyetçi Hareket Partili belediyeler hep önde olmuştur. Sizleri tebrik ediyorum. Manisalılar bu kadar başarılı bir ismi bırakmayacaklardır” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, konuk belediye başkanları ve MHP İl Teşkilatı tarafından merkez Şehzadeler ilçesine bağlı Çobanisa Mahallesi girişinden karşılandı. Karşılama töreninin ardından MHP Lideri Bahçeli, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi hizmet binası önünde mehter ve Büyükşehir Belediyesi tören mangası tarafından coşkuyla karşılanan Genel Başkan Bahçeli, kendisini karşılayanları selamladı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Genel Başkan Bahçeli’ye çiçek takdiminde bulundu.

 

Başkan Ergün Büyükşehir Hizmetlerini Anlattı

Genel Başkan Yardımcıları ve parti teşkilatlarının yanı sıra Büyükşehir Belediyesi yönetim kadrolarının da yer aldığı ziyarette MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Büyükşehir anı defterini imzaladı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Genel Başkan Bahçeli’ye hediye takdiminde bulunduktan sonra Manisa Büyükşehir Belediyesinin kurulduğu 2014 yılından bu yana yapılan çalışmalar, ortaya konulan proje ve hizmetleri içeren bir sunum gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalarla 30 büyükşehir belediyesi içinde bütçesini en iyi yöneten 1. Belediye olduğunu belirten Başkan Ergün, Milliyetçi Hareket Partili belediye olarak partilerini en iyi şekilde temsil ettiklerinin altını çizdi.

“Manisalılar bu kadar başarılı bir ismi bırakmayacaktır”

Sunumu ilgiyle dinleyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başkan Ergün’e teşekkür ederek, “Manisa, yaptığınız hizmetlerle değişmiş, gelişmiş ve epey bir mesafe kat etmiş. Türkiye’de ortaya koyduğu icraatlarla yaptıkları hizmetlerle ve aldıkları ödüllerle Milliyetçi Hareket Partili belediyeler hep önde olmuştur. Sizleri tebrik ediyorum. Yaptığınız çalışmalar ortada. Manisalılar bu kadar başarılı ve böylesine çalışkan bir ismi bırakmayacaklardır. Yolunuz açık olsun” dedi. Ziyaretin ardından belediye hizmet binası önünde kendisini bekleyen çocuklarla da tek tek ilgilenen MHP Lideri, daha sonra Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte açılış alanına hareket etti.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ