16 Mart 2018

Manisa Valisi Güvençer den 103. Yıldönüm Mesajı

Manisa Valisi Güvençer den 103. Yıldönüm Mesajı

Milletimiz, bağımsızlık ve istiklali uğrunda eşi benzeri görülmemiş fedakarlıklar göstererek tarih boyunca şanlı zaferler kazanmıştır.  

Şehitlerimiz ve gazilerimiz, canlarını hiçe sayarak Türk ve Dünya tarihine yazdığı kahramanlık destanlarının ardından, bu kutsal vatan topraklarını bizlere emanet etmiştir. Milletimiz, ebedi varlığımızın teminatı kahraman ecdadımızın sahip olduğu aynı ruh ve anlayışla vatanını korumak için bugün de canını ve kanını esirgemeyerek mücadelesini sürdürmektedir.

Geçmişte “Çanakkale Geçilmez” diyen onurlu Büyük Türk Milleti, kendisine emanet bu güzel yurdu bırakan aziz şehitlerine, kahraman gazilerine ve onların bizlere emaneti olan ailelerine sahip çıkmış, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da yanlarında olmaya devam edecektir.

Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıldönümünü kutladığımız 18 Mart Şehitler Gününde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve istiklali uğrunda canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhları şad olsun.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ