22 Mayıs 2018

Kula Protokolü, Süt Üreticileri Birliği’nin İftarı’nda Buluştu

Kula Protokolü, Süt Üreticileri Birliği’nin İftarı’nda Buluştu

21 Mayıs Dünya Süt Günü münasebetiyle Kula Süt Üreticileri Birliği’nin düzenlediği iftar yemeğine Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, MHP Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı Nurullah Savaş İle birlikte katıldı.

21 Mayıs Dünya Süt Günü münasebetiyle Kula Süt Üreticileri Birliği, 2000 kişilik iftar yemeği verdi. İftar programına; Ak Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Kula Kaymakamı Osman Güven, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Milliyetçi Hareket Partisi Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı Nurullah Savaş, İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Yardımcısı Mustafa Yıldırım, İlçe Müftüsü Kamil Kırkız, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Kula Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysal, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.  Mevlid-i Şerif okunmasıyla başlayan iftar program, Kula Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysal’ın açılış konuşmasıyla devem etti. İftarın ardından konuklara süt ikramı yapıldı.

Başkan Tosun; “Her Zaman Üreticimizin Yanındayız”

 

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “21 Mayıs Dünya Süt Günü dolayısıyla bugün Süt Üreticileri Birliği’nin düzenlemiş olduğu iftar yemeğindeyiz. İnsanın tüm yaşamında önemli bir yeri olan süt zihinsel ve fiziksel gelişim olarak fayda sağlayan temel besinlerin başında gelir. Kula’da Süt Üreticileri Birliği’nin kurucusu olarak ilçemizde bu birliği kurmak için çok çaba sarf ettik. Geriye dönüp baktığımda ise bu süt birliği misyonunu yüklenerek güzel çalışmalara imza atıldığını görüyorum. Amacımız her zaman üreticinin yanında olmaktır. İftar yemeğinin düzenlenmesinde başta Kula Süt Üreticileri Birliği Başkanı Harun Uysal olmak üzere tüm üyelerine ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Allah bu Ramazan-ı Şerif ayında tutuğumuz oruçları, kıldığımız teravih ve namazlarımızı kabul buyursun dileklerimi sunuyorum” dedi.

 

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ