28 Şubat 2018

Kula Konurca Mahallesine Kesintisiz Su Sağlandı

Kula Konurca Mahallesine Kesintisiz Su Sağlandı

Kula’nın Konurca Mahallesi’nde açılan sondajın enerji bağlantısını yapılarak vatandaşlara kesintisiz su temini sağlandı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa il genelindeki altyapı ihtiyaçlarını gidermek için çalışmalarına süratle devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Kula ilçesine bağlı Konurca Mahallesi’nde açılan yeni sondajı faaliyete geçirmek amacıyla başlattığı çalışmaları tamamlamasının ardından elektrik bağlantılarını da gerçekleştirdi. Sondajın elektrik bağlantıları da yapılarak mahalleye yeni sondajdan kesintisiz su temini sağlandı.

“MASKİ hizmetleri arka arkaya mahallemize getirdi”

Konurca Mahalle Muhtarı Arif Telli, “Sondajımız açıldı ve içme suyuna kavuştuk fakat sondajımızın elektrik bağlantısı olmadığı için jeneratör yardımıyla su ihtiyacımızı karşılıyorduk. Sağ olsun MASKİ yetkilileri sondajımızın elektrik bağlantılarını gerçekleştirdi. Yeni sondajımızla daha sağlıklı ve kesintisiz suyumuza kavuştuk. Sondajımızın yeni içme suyu terfi hattı döşeme çalışmaları da tamamlandı. Elektrik bağlantımız da yapıldı. Hizmetler mahallemize arka arkaya geliyor. Mahalleli de bu hizmetlerden çok memnun. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere, MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ