04 Nisan 2017

Küçükler Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi

Küçükler Voleybol Grup Müsabakaları Sona Erdi

Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı tarafından Manisa’da düzenlenen Okullar arası küçükler Kız-Erkek Voleybol Grup müsabakaları sona erdi.

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Atatürk Spor salonunda ve Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılan Müsabakalarda 10 kız ve 11 erkek takımı olmak üzere toplam 21 takım mücadele etti. Üç Gün süren ve Büyük çekişmeye sahne olan maçlar sonucunda. Erkekler A Grubu kategorisinde; birinci İstanbul Vakıflar Ortaokulu, B grubunda birinci Uşak Eşe ve Halil Erdoğan Ortaokulu, C grubunda ise Kütahya Atatürk Ortaokulu oldu.  Kızlar A Grubu kategorisinde birinci Aydın Gazipaşa Ortaokulu, B grubunda birinci İstanbul Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu, C grubunda ise Uşak Bedriye ve Kadir Uysal Ortaokulu oldu.

Müsabakaları Şehzadeler İlçesi Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Şehzadeler İlçe Spor Müdür vekili Fatih Umut Altınışık izledi. Müsabakalar sonunda grup Birincilerinin kupa ve madalyaları Şehzadeler İlçesi Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu tarafından verildi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ