02 Mart 2017

Köprübaşı’nda Mahalle Muhtarları Toplantısı

Köprübaşı’nda Mahalle Muhtarları Toplantısı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan, Köprübaşı’nda Mahalle Muhtarları toplantısına katıldı. Mahalle muhtarlarına Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde ve Köprübaşı’nda gerçekleştirdiği çalışmaları anlatan Daire Başkanı Ersoy Arslan, muhtarların taleplerini de dinledi. Daire Başkanı Arslan, ilçede daha sonra Büyükşehir Belediyesi’nin sürdürdüğü çalışmaları yerinde inceledi.

İl genelinde bulunan mahalleleri ziyaret ederek mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan, Köprübaşı’nda Mahalle Muhtarları toplantısına katıldı. Köprübaşı Koordinasyon İşleri Müdürü Rahmi Erdem’in daveti üzerine toplantıya katılan Daire Başkanı Ersoy Arslan’a, Mahalle Hizmetleri Şube Müdürü Nuray Çevirmeci de eşlik etti. Muhtarların yoğun katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Daire Başkanı Ersoy Arslan, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde ve Köprübaşı’nda gerçekleştirdiği çalışmalar ile önümüzdeki süreç için planlanan projeler hakkında bilgiler verdi. Mahalle muhtarlarıyla sohbet de eden Daire Başkanı Arslan, muhtarların taleplerini dinledi. Muhtarların yapılan işleri takdirle karşıladığını belirten Daire Başkanı Arslan, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde 17 ilçede en iyi hizmeti vatandaşlara ulaştırmanın çabası içerisinde olduklarını dile getirdi.
Çalışmaları yerinde inceledi
Muhtarlıklar Daire Başkanı Ersoy Arslan, Mahalle Muhtarları toplantısının ardından Büyükşehir Belediyesi’nce ilçede yürütülen çalışmaları da yerinde inceledi. İlk olarak Avukat Özcan Akçiçek Parkı’na giden Daire Başkanı Arslan, Çocuk Kültür Sanat Merkezi ve Namık Kemal Mahallesi’nde gerçekleştirilen düğün salonu inşaatını da yerinde inceledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ