15 Eylül 2017

Köprübaşı’na 1 Milyon 750 Bin TL lik Yatırım

Köprübaşı’na 1 Milyon 750 Bin TL lik Yatırım

MASKİ Genel Müdürlüğü, Köprübaşı ilçesindeki tüm depoların bakım onarımı için 1 milyon 750 bin TL yatırım ile 48 içme suyu deposu ve 40 terfi binasını yenileme çalışmalarına başladı.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, vatandaşlara daha sağlıklı içme suyu temini için depoların bakım, onarım ve revizyon çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda, Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı tarafından yapım ihalelerine çıkılan içme suyu depoları ile terfi binalarının bakım-onarımları Köprübaşı’nda da başladı. İlçede, 48 adet içme suyu deposu ve 40 adet terfi binası yenilenecek. 1 milyon 750 bin TL’lik yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje sayesinde Köprübaşı’nda yenilenmemiş içme suyu deposu kalmayacak. Kulalı Mahallesi’nden çalışmalara başlayan MASKİ ekipleri buradaki işini noktalayarak Çarıklar Mahallesi’ne geçti. Yapılan çalışmaları Manisa Büyükşehir Belediyesi Köprübaşı Koordinasyon İşleri Şube Müdürü Rahmi Erdem ve MASKİ İlçe Şefi Enver Çetin de yerinde takip etti.

 

“Depomuz sanki sıfırdan yapıldı”

Kulalı Mahalle Muhtarı Necip Söyür, “Çalışma çok güzel. Temiz iş yapılıyor. Depomuz yenilendi. Eskisiyle kıyaslamak mümkün değil. Depomuz sanki sıfırdan yapıldı. İşler mükemmelin üzerinde. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürlüğü’ne çok teşekkür ediyoruz”

 

“MASKİ’den çok memnunuz”

Arpacı Mahalle Muhtarı Saadettin Atak, “Depomuz epey yıpranmıştı. Yenilenmesi gerekiyordu. MASKİ’den çok memnunuz. Daha önce altyapımız ve üstyapımız yenilendi. Çalışmalar için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a teşekkür ederiz”

 

“Çalışmalardan çok memnun ve mutluyuz”

Çarıklar Mahalle Muhtarı Mehmet Doğan, “Çalışmalardan çok memnun ve mutluyuz. Depomuz yenilenecek. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz”

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ