02 Nisan 2018

Köprübaşı Borlu Mahallesinde Sondaj Kuyusu Açılıyor

Köprübaşı Borlu Mahallesinde Sondaj Kuyusu Açılıyor
Köprübaşı ilçesindeki Borlu Mahallesi’ne bağlı Esentepe ve Karacaibrahim mevkilerine yeterli su temin etmek üzere sondaj kuyusu açılmasına başlandı.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşa sağlıklı ve yeterli içme suyu sağlamak için başlatılan sondaj çalışmaları il genelinde bütün hızıyla sürüyor. Bu kapsamda yürütülen çalışmalar neticesinde İçme Suyu Dairesi Başkanlığı’nca Köprübaşı ilçesine bağlı Borlu Mahallesi’nde bulunan Esentepe ve Karacaibrahim mevkilerindeki vatandaşların ortak kullanacağı sondaj kuyusu açma işlemi başladı. Vatandaşlara yeterli içme suyu sağlanması yönünde yapılan sondaj çalışması tamamlandığında yaz aylarında ortaya çıkan su sıkıntısı ortadan kaldıracak. MASKİ Köprübaşı İlçe Şefi Enver Çetin sondaj çalışmalarını yakından takip etti.
 “MASKİ, ihtiyaç anında her yerde çalışıyor”
MASKİ’nin mahallelerine yaptığı hizmetlerden memnun olduklarını dile getiren Borlu Mahalle Muhtarı Hüseyin Ali Korucu, “MASKİ’ye vermiş olduğumuz dilekçelerimiz her zaman dikkate alınarak bizlere faydalı olabilmek için mahallemizde çalışmalar yapılıyor. Beldeden mahalleye dönüşen büyük bir yerleşim yeri olmamızdan kaynaklı ihtiyaçlarımızda diğer mahallelere göre büyük oluyor. Fakat başlatılan sondaj çalışması en küçük iki sokağımızda açılıyor. Bu da bizi çok memnun ediyor. Çünkü MASKİ hizmette sınır tanımayarak ihtiyaç anında her yerde çalışıyor. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Hizmet insanı Cengiz Başkanımız ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a çalışmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ederiz” dedi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ