26 Mayıs 2018

Güzgülü, Manisa ile İlgili Tüm Detayları Anlattı

Güzgülü, Manisa ile İlgili Tüm Detayları Anlattı

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Bengütürk TV ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Web TV ekranlarında yayınlanan ‘Memlekette Ramazan’ programının konuğu oldu. Manisa’da Ramazan ayı boyunca hakim olan manevi iklimi anlatan Güzgülü, Manisa’nın tarihi geçmişi, kültürel ve sosyal faaliyetleri ile Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından kentte hayata geçirilen önemli yatırımlar hakkında bilgiler verdi.

Bengütürk TV ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Web TV’nin ortak yayınında hazırlanan ‘Memlekette Ramazan’ adlı programının konuğu Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü oldu. Atatürk Kent Parkı’nda gerçekleşen programda Manisa’daki Ramazan heyecanını paylaşan Güzgülü; bereket, rahmet ve mağfiret ayı olarak bilinen 11 ayın sultanı Ramazan’ın hayırlara vesile olmasını dileyerek başladı. Ömer Tanrıöver’in sorularını da içtenlikle yanıtlayan Güzgülü, Manisa’nın tarihi geçmişini en ince detayına kadar izleyicilerle paylaştı.
Büyükşehir’in Çalışmaları Dile Getirildi
Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, kentin yaşam biçimi, alışkanlıkları, sosyo-ekonomik durumu hakkında bilgiler verdikten sonra, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından şehre kazandırılan hizmetleri de anlattı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün şehrin altyapısına verdiği önemi dile getiren Güzgülü, MASKİ Genel Müdürlüğü aracılığıyla hayata geçirilen altyapı projeleri ve Büyükşehir Belediyesi’nce gerçekleştirilen üstyapı çalışmalarını da ifade etti. Manisa’nın 17 ilçesini tek tek sayan ve ilçelerin sosyal, kültürel ve ekonomik faaliyetleri hakkında izleyicileri bilgilendiren Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Manisa’nın konumundan dolayı eşsiz özellikleri olan bir şehir olduğunu anlattı.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ