14 Mart 2017

Gördes ‘Dün, Bugün ve Yarın’ la Kahkahaya Boğuldu

Gördes ‘Dün, Bugün ve Yarın’ la Kahkahaya Boğuldu

Manisa Büyükşehir Belediyesi aylık kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ‘Dün, Bugün ve Yarın’ adlı tiyatro oyunu Gördesli sanatseverlerle buluştu. ‘Dün neydik şimdi ne olduk yarın ne olacağız’ diye yola çıkan oyunda ortaya çıkan komik ve ilginç skeçler izleyicileri kahkahaya boğdu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, ünlü tiyatro sanatçısı Yalçın Özden’in yazdığı ve sevilen oyuncuların yer aldığı ‘Dün, Bugün ve Yarın’ adlı tiyatro oyununu Gördesli sanatseverlerle buluşturdu. Gördes Mübin Sarıoğlu Kültür Sarayı’nda sahnelenen oyuna vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiği oyunu Manisa Büyükşehir Belediyesi Gördes Koordinatörü Alp Safa Gökkaya da takip etti.  ‘Dün neydik şimdi ne olduk yarın ne olacağız’ diye yola çıkan oyunda ortaya çıkan komik ve ilginç skeçler izleyicileri kahkahaya boğdu.

Sanatçılar Büyük Alkış Aldı

Modern kabare oyununun örneklerini sunan oyun sonunda Özden ve usta ekibine çiçek takdim ederek teşekkür eden Gördes Koordinatörü Alp Safa Gökkaya, Yalçın Özden Tiyatrosu’nu Gördes’te izleme imkanı sağlaması nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ