30 Mayıs 2018

Gördes Dereçiftlikte Üstyapı Çalışmaları Başladı

Gördes Dereçiftlikte Üstyapı Çalışmaları Başladı
Gördes Dereçiftlik Mahallesi’nde üstyapı çalışmalarına başlanıldı. Mahalleye, 9 bin metrekare kilit parke taş döşenecek.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçe merkezi ve mahallelerinde sağlıklı alt ve üstyapı dönüşümlerine imza atmaya devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı, 154 Mahalle Projesi kapsamında Gördes’in Dereçiftlik Mahallesi’nde başlattığı altyapı çalışmalarını tamamladı. 3 kilometre içme suyu ve 4 kilometre kanalizasyon hattının ardından 9 bin metrekarelik kilit parke taş döşemesine başlandı. Mahalle, çalışmaların bitmesiyle altıyla üstüyle yepyeni bir görünüme kavuşacak.
“Sağlıklı altyapıya kavuştuk”     

Gördes’in Dereçiftlik Mahalle Muhtarı Ergül Paydaş, “Mahallemizin altyapısı tamamen yenilendi. 30 yıl önce döşenen altyapı boruları kireç tuttuğu için içlerinden su geçmiyordu. Çok şükür sağlıklı altyapıya kavuştuk. Şuan kilit parke taşı döşeniyor. Çalışmalardan ve hizmetlerden mahalle sakinleri de çok memnun. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Sağ olsunlar” dedi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ