20 Mayıs 2018

Gördes Çiçekli’ye 200 Tonluk İçme Suyu Deposu

Gördes Çiçekli’ye 200 Tonluk İçme Suyu Deposu
MASKİ Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında 16 kilometrelik altyapı çalışmalarında sona yaklaştığı Gördes’in Çiçekli Mahallesi’nde 200 tonluk içme suyu deposu inşaatına da başladı.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde hayata geçirdiği projeler ile mahalleleri yıllardır bekledikleri hizmetler ile tanıştırıyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen 154 Mahalle Projesi ile Gördes’in mahalleleri de dönüşümü yaşamaya devam ediyor. Çiçekli Mahallesi’nde 8 kilometre kanalizasyon, 8 kilometre de içme suyu hattı çalışmasında sona yaklaşıldı. Mevcut içme suyu deposunun yerine de mahallenin farklı bir noktasına yeni bir depo inşa edilmeye başlandı. Foseptik imalatının da tamamlandığı mahallede kısa süre içerisinde 33 bin 500 metrekare kilit parke taş döşeme işine de başlanacak.
“Büyükşehir Belediyemiz ve MASKİ, mahallemizde tarih üstüne tarih yazdı”
Çiçekli Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Gökay, “Yapılan hizmetler için Allah bin kere razı olsun. Büyükşehir Belediyemiz ve MASKİ mahallemizde tarih üstüne tarih yazdı. Altyapı çalışmalarımız hızla ilerliyor. İçme suyu depomuz da inşa ediliyor. Önceki seçimde oyumu Cengiz Ergün’e vermemiştim ama şimdi oyumu vereceğim kişi belli. Çünkü, yiğidi öldür hakkını yeme. Yapılan hizmetler için teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ