22 Mart 2018

Gölmarmara’da Yeşil Alan ve Aydınlatmalar Yenilenecek

Gölmarmara’da Yeşil Alan ve Aydınlatmalar Yenilenecek

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri ve Kent Estetiği Dairesi Başkanlığının teknik ekipleri, Gölmarmara ilçesini ziyaret ederek, Büyükşehir Belediyesi sorumluluğuna geçen caddelerin aydınlatmaları ve yeşil alanların düzenlenmesi noktasında incelemelerde bulundular. İlçede yapılacak çalışmalarla Gölmarmara’nın her saat yaşayan bir şehir olacağı belirtildi.

Manisa’nın büyükşehir olmasının ardından cadde ve sokak paylaşımları ile ilgili paylaştırma komisyonu kararının ardından yaşanan sorunların giderilmesi amacıyla Manisa Büyükşehir Belediye Meclisinde bu paylaşımlarda güncellemeler yapıldı. Bunun ardından Manisa Büyükşehir Belediyesinin sorumluluğundaki cadde ve yeşil alanlarda da değişiklik yaşandı. Gölmarmara da bu değişimi yaşayan ilçelerden bir tanesiydi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı elektrik ekipleri ile Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı teknik ekipleri, Gölmarmara ilçesinde Büyükşehir Belediyesi sorumluluğuna geçen alanlarda incelemelerde bulundu.

Yeşil Alan ve Aydınlatmalar Yenilenecek

Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin inceleme gezisine Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ahmet Cülen de eşlik etti. Ziyaret ve incelemeler hakkında bilgi veren Cülen, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, ilçemiz merkezine hareket getirecek çalışmalar, aydınlatma ve yeşil alan düzenlemeleriyle ilgili gerekli talimatı verdi. Bunun ardından teknik ekiplerimiz burada inceleme yaptı. Gölmarmara’mızın her saat yaşayan bir şehir olması için yakın zamanda önemli çalışmalar yapılacak. Bu vesileyle Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve kıymetli çalışanlarına Gölmarmara halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ