16 Mart 2018

Gökgedik İstedi CHP Yaptı

Gökgedik İstedi CHP Yaptı

Turgutlu’nun kırsal ilçesi Gökgedik mahallesinin yol sorununu CHP çözdü.

Kışa aylarında kazalara neden olan Gökgedik Mahallesinin 2 km lik yolu muhtar Hüseyin Kaygısız’ın talebi üzerine CHP Turgutlu ilçe başkanlığı katkısıyla ekskavatörle genişletilerek yeni yol yapımına başlandı.

Virazjlardan dolayı kazalarında meydana geldiğini söyleyen Gökgedik Mahalle muhtarı Hüseyin Gaykısız “ Bu yol yaklaşık 100 senelik. 1964 yılında diğer şimdiki yolu himzete açılınca burası kaldı. Yeni yolda zaman zaman buzlanmalar oluyor, biz bu yolu açtıralım diye belediye başkanlarına gittik. Kadastroda yol gözükmedi diye açtıramadık. Bize ziyaret ya da toplantılarda bir sorununuz sıkıntınız var mı diye sorduklarında eski yolumuzun açılmasını istedik.  Bu yol olunca yol kısalıyor 2 kmlik yol 1 km düşüyor. Güneşi gören taraf olduğundan buzlanmada olmaz. Şuan kepçe geldi çalışmalarımıza başladık CHP’ye çok teşekkür ederim.” Diye konuştu.

TEK HEDEFİMİZ HALKLA İÇ İÇE SİYASET

Gökgedik Mahallesinde yol yapım çalışmalarını izleyen CHP Turgutlu İlçe Başkanı Yakup Çilel “CHP olarak kongreden sonra tek hedefimiz halkla iç içe siyaset yapma. Onlara bire bir dokunarak halkımızın sorunlarına el uzatmak. Gerek devletin yetkileriyle gerek kendi imkanlarımızla katkı sunmaya çalışıyoruz. Mahalle ziyaretlerimiz sırasında Gökgedik halkına söz vermiştik. Bugün çalışmalarımız başladı. Devlet istedikten sonra yapamayacakları şey yoktur. İmkan vardır ya da yoktur, ilgi gösterilmiş ya da gösterilmemiştir. Biz siyasetin yapamadığını yapamıyoruz. Yoksa devletin gücü herşeye yeter.” dedi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ