16 Şubat 2018

Gökçeören Mahallesi’nde Hummalı Çalışma

Gökçeören Mahallesi’nde Hummalı Çalışma

Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ ve Kula Belediyesi işbirliğinde yürütülen çalışmalar kapsamında, Gökçeören Mahallesi’nde devam eden alt yapı ve üst yapı çalışmalarını Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun yerinde inceledi.

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Gökçeören Mahallesi’nde Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ ve Kula Belediyesi tarafından ortak olarak yürütülen alt yapı ve üst yapı çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Mahalle sakinleri ile bir araya gelerek istişarede bulunan Başkan Tosun’a mahalle ziyaretinde, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kula Koordinasyon İşleri Müdürü Faik Şentürk, Gökçeören Mahalle Muhtarı Hekmet Eren, yüklenici firma yetkilileri ve vatandaşlar eşlik etti. Gökçeören’de ime suyu şebkesi ve kanalizasyon hattı yenileme çalışmaları devam ederken diğer yandan mahallede alt yapı çalışmalarının tamamlandığı noktalarda kilit parke taş döşemesi yapılıyor. Gökçeören Mahallesi’ne yapılan hizmetlerden dolayı da büyük bir memnuniyet ve mutluluk duyduklarını belirten mahalle sakinleri Başkan Tosun’a teşekkür etti. Çalışmalar bittiğinde Gökçeören Mahallesi’ne toplam 71 bin metrekare kilit parke taş döşemesi yapılmış olacak.

Başkan Tosun; “Kırsal Mahallelerimiz Cazibe Merkezi Oluyor”

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin 154 Mahalle projesi kapsamında Gökçeören’de devam eden çalışmaları yakından takip ettiğini belirten Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “ Gökçeören Mahallesi, Kulamızın en büyük mahallelerinden birisi, şuan devam eden çalışmaları tamamladığımızda burası örnek bir yerleşim merkezi haline gelecek. Mahallemize 27 kilometre kanalizasyon, 28 kilometre içme suyu hattı ve 71 bin metrekare kilit parke taş döşeme çalışması yapılıyor. Ayrıca, 3 içme suyu deposunun bakım onarımı ve bir adet içme suyu deposu inşa ediliyor. Kırsalda bulunan önceden köy şimdi ise mahallemiz olan yerlere yol, parke taş döşeme, asfalt, alt ve üst yapı çalışmaları olmak üzere tüm belediye hizmetlerini götürüyoruz. Kırsal yerlerde yaşanan sorunların kısa sürede çözüme kavuşturulması için de yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ