09 Ekim 2017

Fatih Tekke ile Sözleşme İmzalandı

Fatih Tekke ile Sözleşme İmzalandı

Grandmedical Manisaspor’un yeni Teknik Direktörü Fatih Tekke. Bugün düzenlenen törenle sezon sonuna kadar sözleşme imzalandı.

 

19 Mayıs Stadyumu’nda düzenlenen imza törenine Başkan Abdullah Mergen ve Yönetim Kurulu Üyesi Seyithan Akar katıldı.

 

Başkan Abdullah Mergen, konuşmasının başında Teknik Direktör Sait Karafırtınalar’a verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Mergen, Fatih hoca ile yaptıkları görüşmede birçok konuda hemfikir olduklarını belirterek, “Biz ona kulübümüzü, kendiside bize hedeflerini anlattı. Bu göreve Fatih hocamızı layık gördük. Bu birliktelik her iki tarafa ve camiamıza hayırlı olsun. Fatih hocamızın bize ciddi katkılar vereceğine inanıyoruz.” dedi.

 

Teknik Direktör Fatih Tekke ise çok değerli insanları yetiştiren Şehzadeler şehri Manisa’da olmaktan dolayı çok memnun olduğunu belirterek, “Başkanımıza ve yöneticilerimize teşekkür ederim. Grandmedical Manisaspor benim ve ekibim için çok önemli. Grandmedical Manisaspor çok değerli futbol adamlarının çıktığı bir kulüp. Burada çok iyi işler başaracağımıza inanıyorum. İnşallah her iki tarafa da bu beraberlik hayırlı olur.” diye konuştu.

Öte yandan Teknik Direktör Fatih Tekke’nin yardımcılıklarını ise Volkan Bekir Kürşatoğlu, Mehmet Polat, Hamit Cihan ve Uğur Kurt (Kaleci antrenörü) yapacak.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ