19 Ekim 2017

EGELİ GENÇ İŞ ADAMLARI MANİSA’DA BULUŞTU

EGELİ GENÇ İŞ ADAMLARI MANİSA’DA BULUŞTU

Ege Genç İş Adamları Dernekleri Federasyonu (EGİFED) toplantısı, Manisa Genç İş Adamları Derneği (MAGİAD) misafirliğinde Manisa’da gerçekleştirildi.

 

EGİFED Başkanı Temel Aycan Şen, EGİFED Başkanvekilleri MAGİAD Başkanı Ömer Geriter, AKGİAD Başkanı Özkan Kalın, EGİAD Başkanı Aydın Buğra İlter, BAGİAD Başkanı Rahmi Kula ve MAGİAD yönetim kurulu üyeleri katılım gösterdiği toplantıda iş dünyasına ilişkin konular görüşüldü.

 

EGİFED Başkanı Temel Aycan Şen, yaptığı konuşmada, Ege bölgesinde faaliyet gösteren 6 genç iş adamları derneğinden oluşan bir oluşum olduklarını hatırlatarak, her kentin derneğinin ortaya koyduğu enerjiyle bölge çapında bir sinerji yarattıklarını belirtti.

 

Başkan Şen sözlerini şöyle sürdürdü, “Bugün Manisa’da toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Federasyonumuzda çeşitli görevlerde bulunan tecrübeli üyelerimizle bir aradayız. Birbirimizin fikirlerinden faydalanıp, birlikten kuvvet doğar felsefesiyle hareket ediyoruz. Yıl bitmeden Aralık ayı gibi tekrar bir araya gelmeyi hedefliyoruz. Bizleri bugün burada ağırlayan MAGİAD ailesine teşekkür ediyoruz.”

 

EGİFED’i Manisa’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren MAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Geriter, “Bugün burada birbirinden değerli iş adamlarını misafir etmekten gurur duyuyoruz” dedi.

 

Başkan Ömer Geriter sözlerini şöyle sürdürdü, “MAGİAD olarak son günlerde ‘Coğrafi Tescil’ almış olan ürünlerimizle ilgili çalışma başlattık. İlçelerimizi gezerek çiftçilerimizle bir araya geliyoruz. Kendilerinin sorunlarını dinliyoruz. Bunları önümüzdeki günlerde bir rapor haline getireceğiz. Bunların yanı sıra dernek olarak yürütmemiz gerek diğer faaliyetlerimizi de sürdürüyoruz. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz kongre sonrasında yönetim kurulu üyelerimizle birlikte faaliyetlerimizi değerlendirip, uzun ve orta vadeli projelerimizi tartıştık. Bugün bizlerle bir arada olduğunuz için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.”

 

Toplantı sonrasında Prof. Dr. Meltem Onay, ‘liderlik eğitimi’ konusunda kısa bir seminer verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ