25 Ocak 2017

Demirci ve Gördes’te Mezbahalarda İnceleme

Demirci ve Gördes’te Mezbahalarda İnceleme

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Demirci ve Gördes ilçelerindeki mezbahalarda incelemelerde bulundu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde modern mezbaha kazandırma çalışmalarına devam ediyor. Mevcut mezbahaların kontrolünü gerçekleştiren Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Demirci ve Gördes ilçesine giderek incelemelerde bulundu. Akbaş’a Veteriner İşleri Şube Müdürü Murat İnci, Demirci Koordinasyon Şube Müdürü Kazım Aysan ve Demirci Muhtarlar Derneği Başkanı Nurullah Emekli de eşlik etti.

İlçelerdeki mezbahalarda incelemelerine devam edeceğinin altını çizen Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda 17 ilçemizde modern mezbahalar için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçelerimizde mevcut olan mezbahalarda da incelemeler yaparak sağlıklı ve kontrollü kesim yapılması için gerekenleri not alıyoruz.  Şimdi de Gördes ve Demirci ilçelerine gelerek incelemelerde bulunduk” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ